babenky poradte mi...

Príspevok v téme: babenky poradte mi...
mimka1

co mi moze byt a preco mi to meska...doteraz som mala menstruaciu ako hodinky presnu vzdy 28 dnovy cyklus...teraz mi to meska mala som dostat 19.a nic..tehotna by som nebala byt ked som bola s partnerom uz po plodnych dnoch....mam take mensie bolesti a strasne som unavena...cim to moze byt ze mi meskaju? ma niekto podobne skusenosti, prosim poradte mi...a este nieco do kolkych dni je spolahlivy tehot. test po pohlavnom styku.ja som mala posledny krat styk 13. moze my to uz test ukazat?...ale ked som mala styk 13. a krami som mala dostat 19. tak nemozem byt tehotna, vsak?...poradte mi som hotova...velmi pekne vam dakujem

[zruseny8]

ano, ten zapal moze byt dovodom meskania..
ja radim necakat a hned zajtra ist kupit URINAL. on ti zaberie, nemusis ist ani ku doktorke..ak by vsak neprestavalo, treba navstivit lekara..odporucam 3-4tablety denne, ked sa ti zlepsi postupne znizovat davku a ked priznaky uplne vymiznu - este tak tyzden preventivne uzivat 1tabletu denne

mirka 23

mimka, ano, je to príznak zapalu močovych ciest. Ak to nie je silné, tal pomôžu litre urologického čaju :) Ak to neprestane,tak si kup v lekarni niečo s D-manozou.

mimka1

A este mam jeden problem ked idem na malu potrebu tak ked sa vycuram tak ma vzdy ku konci to boli...nemam nieaky zapal?

mimka1

to vazne s tepla moze meskat menstruacia, to som este nepocula...neviem nieako sa bonim si pripustit ze som tehotna...ale aj tak vam dakujem za odpovede

smejo88

fakt..som si myslela, ze ved mám neplodné dni...a stalo sa to..som v 9.tt... :-)) noo a ak si neni tehotná..tak ti menstruácia môze meskat, napr. zo stresu....alebo aj z tepla...