Rodičia nevedia pochopiť že ma priťahujú starší muži

Príspevok v téme: Rodičia nevedia pochopiť že ma priťahujú starší muži
syselka

Mam 16 rokov.Baby v mojom veku priťahujú užasný športovci a neviem aky blonďáci a tak.Ma viac priťahujú muži od 22 do 37 rokov.Jasne že dobre vyzerajúci.Moja mama raz začala som mnou diskusiu o laske.Spýtala sa ma či nejakú mam.Povedala som že ano.A povedala som aj že ma 29 rokov.No mama nechcela nič počuť o staršom.Ale ja svoju nemenovanú lásku milujem.Ale mama to nevie pochopiť.čo mam robiť?

Nikaa

Ja mám 14 rokov a som aj ja na starších 22 až 35 . Je to asi tým že aj ja priťahujem starších . Moja mama sa asi nikdy s týmto faktom nezmieri , ale nič s tým neurobí .

VekovýRozdie

A ešte by som chcela dodať že ani mňa chlapi/a chlapci v mojom veku v živote nepriťahovali. Vždy, už od puberty to boli starší muži.

VekovýRozdie

Rozumiem ti. Ja mám priateľa staršieho dokonca až o 16 rokov ale pokiaľ sú dvaja ľudia na rovnakej rozumovej a citovej úrovni nevidím v takomto vzťahu problém. Zo začiatku sme sa skrývali lebo sme si sami uvedomovali (aj uvedomujeme) že ľudia vždy mali, majú a aj budú mať predsudky pred niečím, čo sa im nezdá normálne. Ale teraz si ľudia už pomerne zvykli a nám je to aj tak jedno a neriešime to.
Môj priateľ je človek bez ktorého by som si svoj život nevedela predstaviť. Akékoľvek predstavy v hlave mám, vždy je tam aj on a beriem ho ako súčasť svojho života. Aj keď sme spolu len 2 a pol roka. Je to človek s ktorým dokážem sedieť /či prechádzať sa/ aj celý deň. Milujem naše rozhovory. Nemusíme chodiť stále niekam na večeru, či do kina alebo do spoločnosti. A navyše obaja cítime že by sa nám viac páčilo chodiť domov spolu a nie každý večer sa lúčiť. Milujem keď môžem vedľa môjho priateľa ležať na posteli a spať s ním (nie sex!). Byť s ním každú voľnú chvílku, aj keď niekedy človek potrebuje súkromie.
Ale napriek tomu som mu nikdy nepovedala že ho milujem. Vždy mu poviem že ho ľúbim ako nič a nikoho na svete a myslím si, že ak tieto slová myslí človek vážne a úprimne zo srdca, sú veľmi silné. Milujem ťa sú slová, ktoré by som si ešte nedovolila povedať, aj keď s ním chcem zostať navždy.
PS.: a myslím si, že by ste mi vek určite neuhádli :)

Slecna A.

ja ti napriklad aj rozumiem. V tvojom veku ma pritahovali len starsi muzi, moji rovesnici nemali u mna sancu. Aj napriek tomu, myslim si, ze mas cas. Skutocne. Si este mladucka, mozes naozaj s istotou povedat, ze milujes?? Ja som si to ani len nedovolila vyslovit v tvojom veku. Bala som sa to povedat prvemu, co prisiel, lebo som sama citila, ze si to mozem "odlozit" pre niekoho vynimocneho, koho urcite nestretnem ako 16 rocna.... :)
James Bond, skusim ti odpovedat. Nehovorim, ze vsetky baby, ale mne urcite so starsim neslo o sex (nikdy som zo ziadnym nespala). Vobec nie, hladala som u starsich ich vyspelost, pohlad na svet, odzite roky, moznost rozpravat sa na totalne odlisnej urobni ako s rovesnikmi. Ked som rovesnikovi povedala o svojich problemoch, dozvedela som sa prd makovy. Nevedeli mi poradit, nedokazali sme sa hlbsie o nicom takom rozpravat. Ja som od 14 rokov zila sama v hlavnom meste, oni byvali este doma s maminkami, mali denne uvarene, oprate. Kym ja som sa starala sama o seba. Starsi so mnou vedeli diskutovat o mnohych zlozitych otazkach a neriesili tie (vtedy este) detinske zalezitosti pre mna.

popotvorka

janca
ono to spehovanie ,lepenie casom prejde ,len si vo veku ,ked nas muzi celkom lezerne ,prirodzene a uplne "profesionalne" donutia ,ze po nom zrazu bolestne tuzime :D..... ja som taky tak spoznala muza, co "kosil" zastupy zhypnotizovanych zien a nebolo to zrovna vo veku jemu primeranom .... len maj rozum dievca ;)