Rodičia nevedia pochopiť že ma priťahujú starší muži

Príspevok v téme: Rodičia nevedia pochopiť že ma priťahujú starší muži
syselka

Mam 16 rokov.Baby v mojom veku priťahujú užasný športovci a neviem aky blonďáci a tak.Ma viac priťahujú muži od 22 do 37 rokov.Jasne že dobre vyzerajúci.Moja mama raz začala som mnou diskusiu o laske.Spýtala sa ma či nejakú mam.Povedala som že ano.A povedala som aj že ma 29 rokov.No mama nechcela nič počuť o staršom.Ale ja svoju nemenovanú lásku milujem.Ale mama to nevie pochopiť.čo mam robiť?

james bond

a co vas tolko pritahuje na tych starsich muzoch ? 16 a 30 ci kolko to pises, zrelost iny pohlad na svet je pre baby taky vzrusujuci ? ak si aj ozaj rozumiete ten chlap musi byt uzasne vyspely ked mu psychicky vyhovuje dievca ktore sa tesi z obcianskeho, alebo sa pri starsich chlapoch citite vy psychicky zrelsie ? =)

spaceboy

ahoj, starsi muz bude mat o tebe zaujem len zo sexualneho hladiska. Velky vekovy rozdiel vas nespravi rovnocennymi v komunikacii, nebude sa ti zdoverovat so svojimi problemami a zrejme ta ani nezahrnie do svojho osobneho zivota. Tvoju spolocnost bude vyhladavat ked si bude chciet uzit, a popritom bude mat mozno aj ine frajerky. Vazny vztah by si v tomto pripade ocakavat nemala.

Cestovatel30

No ja by som do tvojho vyberu zapadol, dokonca som ovela bohatsi ako vsetkych co poznas dokopy ale poviem ti jedno. Taka baba ako ty je nam dobra len na na jednu vec... domysli si aku.
Kedze pochobyjem ze by s tebou nejaky podnikatel rozoberal investicne zamery.

Takze maximalne zabava a sex.

Preto to tvoji rodicia beru tak ako beru. Pochopis ked budes starsia.
Rob jak myslis ked rada sexujes a zabavas sa tak urcite ti chlapi sa potesia a v tom pripade je to prospesne pre vas oboch tak sa tomu nebran.

A z logickeho hladiska a z hladiska stability ci dlhodobejsieho vztahu je to nezmysel.

janca

Dobry den.Ja mam len 13 rokov a milujem 36 rocneho muza od vedla.Stale ho spehujem a lepim sa na neho.Pomozte mi!!!

sysaelka

precitala som si vase odpovede.Niektore mi velmi pomohli.Vcera vecer som k nam domov prisla predstavit mojho priatela.S otcom si nastastie dost dobre rozumel.Takze vizera to dobre.Otec asi zamesta priatela do svojej firmy a uz nema problem s tym ze je odomna o 13 rokov starsi.Urcite sa s nim nebudem nahlit k oltaru to si urcite aspon 5 rokov pockam.ale som stastna ze otec nema proti tomu nic ale pod podmienkou ze sex zatial esste z nasho vztahu vynechame.Nestastie priatel sa nikam neponahla.Je to normalne prikladovy muz :) dakujem vam

Peto T

Samozrejme, keby ste sa potom chceli brať, podpora rodičov je dôležitá, je dobré im všetko vysvetliť, ukľudniť ich. Ak budeš chcieť študovať v manželstve, tak budeš musieť byť na seba prísna sama (nebudú nad Tebou stáť rodičia), a aj manžel, ale rodičom treba dokázať, že tú školu dokončiš, ináč Ti budú celý život vyhadzovať na oči, a manžela budú považovať za zodpovedného, že Ti "zničil život". Takže na škole sa budeš musieť snažiť viac, než keby si sa nevydávala. Ber to ako výzvu ;-)

Peto T

Riziko vidím v tom, že 16-tka má ešte cca 3-4 roky do rozumového a citového dospenia. Môže sa stať, že dovtedy sa ešte niekoľkokrát zmenia jej priority a predstavy. Chlapci dozrievajú okolo 25-27, asi preto sa v 16-tich ešte od nich nedá veľa čakať (to hovorím aj za seba). Inteligenciu majú v poriadku, ale nevedia ju usmerniť, a citovo sú úplne nestáli a nevedia, čo chcú. A všetko ešte prekrikujú hormóny ;-)

Lenže problém je, že vzťah má svoju dynamiku, a zvyčajne nie je možné spolu roky rokúce "len chodiť". Páry, ktorá spolu chodia viac ako povedzme 5 rokov, a nezoberú sa, sa často potom rozídu, lebo to "prechodia". Stáva sa to aj párom, ktoré okolie považuje už za "samozrejmú vec". Ja som mal už po roku chodenia s manželkou pocit, že takýto vzťah nás obmedzuje, nechcel som ju už iba odprevádzať domov, chcel som ju mať pri sebe stále. Cítil som, že ak sa v dohľadnom čase nevezmeme, budeme sa len trápiť a nakoniec sa rozídeme.

Takže milá syselka, ja by som povedal: vychutnávaj si romantický vzťah, spoznávaj ho, ale do postele sa neponáhľaj, pretože ak mu ide naozaj o Teba, tak na Teba počká. Aspoň zistíš, o čo mu ide. Keď budeš mať 18-19, budeš vidieť, ako sa to vyvíja, spoznáš aj jeho chyby, a budeš vidieť, či s ním chceš stráviť svoj život alebo nie. Potom si ho buď zober, alebo sa rozíďte.

Tu budeš musieť rátať s odporom rodiny, pretože Ťa budú presviedčať, že "najprv si dokonči školu" apod, ale určite neodkladaj manželstvo kvôli škole, lebo o neho prídeš. Asi budete musieť niekoľko rokov žiť z jedného platu, ale nie je to žiadna tragédia, dá sa to (moja manželka posledné 3 roky študovala už v manželstve, mali sme 23/20 keď sme sa brali). Na nás rodičia tiež naliehali, aby sme čakali, ale ja som sa svokrovcom zaručil, že dohliadnem na to, aby školu dokončila.

Okrem peňazí, neexistuje dôvod, prečo by sa nedalo študovať v manželstve, Človek musí jesť a bývať či študuje alebo nie, či je ženatý alebo nie. Antikoncepcia funguje. Ľudia dnes nevedia čo chcú - aj kariéru, aj rodinu, odkladajú tehotenstvo po tridsiatke, a potom zisťujú, že už otehotnieť nevedia, alebo sú na rizikovom, a deti si tiež zaslúžia rodičov, ktorí majú nervy ešte celé ;-)

monika b

Môj manžel je odo mňa starší o 12 r a pár mesiacov. U nás v rodine to bola akási "tradícia" (jedna generácia - rozdiel 10 rokov, moja mama a otec - 15 rokov a my tých 12 a niečo). Vo všetkých prípadoch to vydržalo a u nás zatiaľ drží už 10 rokov. Fakt je že, ja som mala 27 a on 39, keď sme sa zoznámili. Brali sme sa po vyše roku chodenia, dnes máme dve deti (ja mám 38 a manžel 50). Hovorí, že aspoň nemá "krízu stredného veku". Kočka je ešte mladunká, treba zvoľna - zoznamovať sa, nechať si čas, kým sa vykryštalizujú povahy, neponáhľať sa. Možno im to vydrží, možno nie, ale to ukáže až čas.