tucne lytka...a stehna

Príspevok v téme: tucne lytka...a stehna
baba111

nic nemam tucne iba nohy brucho ruky zadok ani nic nemam tucne iba nohy mam hrube a v poslednom case mi to dost vadi lebo je leto a horucavy a neviem co s nimi robit skusala som cvicit ale nic to nepomohlo dokonca som pocula ze s cvicenia su tie nohy iba svalnate a nie chudsie...poradte nieco co by pomohlo.

bibba

nic nepomoze. to je taky typ stawby tela. aj ked ked budes niekedy chudsia nez si teraz, wzdy budes hrubsia prawe dole na nohach takze je to jedno

Bobecka

mam ten isty problem, vsettko je v pohode, len stehna uf no strasne, a poviem ti len tak, nosim sukne normalne, lebo aka som taka som, aj ked niekedy sa ludia zo mna smeju, aj ked ich nemam az velmi velmi tlste, ale mam ich na haku, azda koli zopar debilnym ludom sa nebudem parit v nohaviciach a v dlhom tricku, no ja len tolko mozno niektory maju na to iny nazor ale ja od malicka mam hrube nohy, takze nic si z toho nerob a kludne zober suknu :) povec si ako ja... su aj tlstejsi od teba

zuzic

baba111: ja som ani nechcela schudnut ale velmi ma bavilo inline korculovanie a schudla som tym z lytok. zo stehien je to uz horsie ale aj tam je to nejake dve centometre

sade8

to nie je pravda ze svalnate - neviem kolko dlho si cvicila ale to nejde len tak za tri dni, musis dlhsie, a stravu treba upravit tiez - neviem ako sa stravujes