Farba na vlasy (modra, zelena...)

Príspevok v téme: Farba na vlasy (modra, zelena...)
kuku7890

ahojte,

uz dlhsiu dobu si chcem dat spravit melir bud nejaky zeleny alebo modry (mozno skombinovat) nie ale nieco totalne blaznive, neni som punkac:) tak ma napadlo, ma s takymito farbami niekto skusenosti,viete kde sa daju zohnat? kadernicka ma len modru ale dost tmavu nevyraznu. musela by som si teda doniest. ako som ale hladala na internete, nikde som nenasla ziadny internetovy obchod ktory by taketo farby ponukal. hladala som aj po obchodoch, nikde nic. najlepsie by bolo keby to bola slovenska internetova stranka, z ciech to objednavat nechcem. ale keby sa nic ine nenaslo, pri najhorsom moze byt aj to. velmi pekne dakujem:)

cempo11

ja by som sa chcel spytat ci sa da niekde na nete kupit zelena farba na vlasy ale len na slovenskom webe diki moc.

Iwush25

tieto "uletené" farby na vlasy sa dajú nájsť na nete vo vštkých tých metalových, rockových a podobných e-shopoch....je toho vážne moc aj na SVK aj v CZ taak snád si niečo vyberiete ;o))

yxc

ahojte. presne kvoli modremu meliru sa teraz prehrabavam po internete. tiez som nic take nenasla. a velmi by som chcela modry melir. hladala som aj obrazky a je plno ludi s modrymi vlasmi alebo pramenmi vlasov. a tak hladam dalej :-)

lady bug

ved kazdy melir nema a je plno takych pubertacok, čo maju ruzove meliry a pod, aj avril taky ma. no a mat ruzovy melir to uz nie jednoduchust a teraz sa to nenosi, nosi sa ton v tone, jednoduche a prirodzene

lady bug

a čo tak polka hlavy na oranžova a ďalšie na fialovo, veď ak to už má byť crazy a cool, tak nech to stoj´ňi za to.

1lulu1

daj si spravit blond melir a v dorgerkach predavaju take farebe tuzidla,ja som mala purpurovú ale ked som bola blond tam mi to chytilo na pink,sranda