stretko v Prešove

smajliQa

hej tak tu sa rozrasta new kamaratstvo,, no tesim sa teda :D a chystas sa ozaj ist sem pracovat? :)

inak rpepac presovcanka, ze sme ti tak zbabarali temu :D

zvedavko

No smajlinQa dakujem ti za peknu prihodu som sa posmial :D:D ten vytekajuci dresing ma dostal :D Ach fakt skoda, ze na tie korcule nemôzme ist spolu.

smajliQa

no sak toto... vzdy ked mas ist s kym,, je jedno co robit, tak je to lepsie, nez ked to robi clovek sam...

mam taku prihodu :D vytiahla som jedinu jednu babu korculovat, a najprv nehccela, ale je tak trochu pri sebe, a chce strasne schudnut tak som ju donutila, ze teda pod korculovat, aspon zhodis nejake tie gramy.. a ona teda cela natesena, ze oka, tak ide.. no presli sme asi 300 metrov, co nam trvalo pekne dlho, a zaparkovala to pred kebabom, a ja na nu, ze co stojis.. vliezla dnu, a ja ze pit si ide dat alebo co.. no a ona vyliezla a v ruke pita kebab.... dresing jej vytekal este 5 minut odtial.. no a bolo aj dokorculvoane aj dochudnute.. tak takto si korcule nepredstavujem :D:D:D:D:D:D to uz potom radsej tu kavu :D

zvedavko

no korcule presne ved v dvojici to je lepsie a popri tom sa aj porozpravate, ale vezmi si to tak. No ako fajne by chutila ta kava po fajnom korculovani alebo behani a po suprovej sprche :) aj ten pokec by bol mozno plny usmevov :)

smajliQa

zvedavko ved toto mi chyba... proste tu v BA... to... akoze je prijemne ist si do nejakeho toho shopcentra na kafco, napr. do Eurovei alebo do Auparku, alebo co.. ale zas kazdy den ta to nebavi, a ja akoze nemusim moc take to vysedavanie s nalakovanymi nechtami.. a ked volam niekoho na korcule, tak bud sa im nechce, alebo maju nejaku inu nakupovaciu cinnost :D

zvedavko

Za malicko, ale bola by to asi draha kava co z BA do PO :) ale snad niekoho tam najdes a s niekym sa poriadne vykecas :) ja by som rad tu s niekym travil cas tak aktivnejsie napr. zabehat si a podobne.