ja nechcem vyrazky fnuk

Príspevok v téme: ja nechcem vyrazky fnuk
machatkko

ale asi sa ich nikdy nezbavim...no rozhodla som sa netrapit a neznechucovat sa...cim viac si ich vsimam tym su vyraznejsie..a to nevravim ked si ich vytlacam..teraz ich mam hlavne na rukach...a to je dosť smutné lebo nemozem nosit ani tričká..iba kosele z 3/4 rukavom..no čo už bolo aj horsie...na tvari ich uz nemám ani na stehnách..sama si sa to môžem...som as zmierila z tym že nebudem mať kôli tomu ani chlapca bo by sa určite znechtil..he...ale som i tak rada keby som ich nemala asi by som bola povrchna a namyslená pipka...

jaja:)

machatkko mozem sa ta opytat ?? myslis vyrazky ako akne ? alebo to neni akne vies vyrazky mozu byt od slnka z alergickych reakcii z citlivej pokozky...musis najst dovod...a ked je to akne zajdi na kozne...daj si predpisat zynerit...prve vysledky uvidis po 3 mesiacoch uzivania...ja som ho uzivala rok a pol a velmi mi pomohol iked stale nemam plet ako batola...momentalne som na minerve (antikoncepci) prestala som uzivat i make up a tym sa mi este vacsmi zlepsila plet...ale hovorim bojujem s tym uz 2hy rok a stale to neni 100%...trpezlivost...a ked to neni akne tak chod k alergologovi mozno mas na nieco alergiu mojej kamaratke sa spravili vyrazky z macacej srsti...alebo ked beries nejake lieky mozu to byt neziaduce ucinky...alebo precitlivelost pokozky hlavne na slnko a tie vseliake dzaby z drogerky....

alzbee

Ja viem, ze to bude zniet ako otrepane klišé, ale myslim si, ze urcite sa najde chalan, ktoremu bude sum a fuk, ci mas vyrazky na rukach:)) neviem, ci su to len babske reci alebo naozaj pravda, ale pocula som, ze praveze slnko pozitivne vplyva na znicenie akne, preto ich nezakryvaj, ale kludne odhal (az je to teda pravda s tym slnkom). A este jedna rada: maj sa rada taka, aka si:) snaz sa byt so sebou spokojna, aj ked viem, ze nie vzdy je to lahke. Ale ked je clovek spokojny sam so sebou, tak tu pozitivnu energiu vyzaruje aj na inych a ti ho aj tak beru:) az ta to potesi, tak ja mam napriklad uplne nepekne nohy..mam tenku pokozku, cize mi vidno zily a este mam aj nabeh na krcove zily. Niektore su akoby zdurene, zacinaju mi tzv. metlicky..a to mam len 20rokov. Dlho som kvoli tomu nenosila kratke sukne a sortky. Ale toto leto som si povedala, ze ja sa parit v dlhej sukni nebudem a komu sa moje nohy nepacia, tak nech sa proste nepozera. Co tam po tom, co si myslia ludia?
A inak tu je zaujimava stranka o akne:
akneproblem.googlepages.com

Biba3574

nechcem nikoho uraziť, ale koľko máš rokov machatkko?? Lebo sa mi nezdá, že sa k svojmu "problému" staviaš nejak zodpovedne. Vyrážky sa nesmú vytláčať kôli zavedeniu infekcie a podráždeniu kože okolo. Skús navštíviť kozmetičku, v najhorš. prípade kožného lekára, alebo si kúp v lekárni nejaký výž. doplnok na kožu /pleť/, príp. v drog. vysušujúcu pleť. vodu, al. antiseptikum. Nezmieruj sa s tým že nebudeš mať chalana /aj keď dôležitejšie je to, čo má človek v hlave,...a nie ako vyzerá/ skús urobiť niečo pre seba! Rozmýšľala si nad tou svojou poslednou vetou prv, než si ju napísala? To súhlasím s alzbee. Si tak trošku urazila tie baby, čo ich nemajú a starajú sa o seba.

machiatkko

jasnee..že im závidím a chcem byť bez výražok..ved kto by nechcel...len sa snažím na tom nájsť aj niečo pozitívne...tak neviem aký mám mať nato názor...koplexy mám..a riadne nie som vôbec na výražky hrdá a neukazujem ich svetu..že pozrite mám výražky a je mi to jedno...stále verím že sa to zlepší aj ked už som sa zmierila z tým že stále budem mať nejaký problém ked mu budem privelmi podliehať

alzbee

Nezda sa ti trosku za vlasy pritiahnute tvrdit, ze baby, ktore nemaju vyrazky su automaticky povrchne a namyslene pipky?..to skor ty posobis povrchne, ked mas automaticky taky nazor na baby bez vyrazok...tak sa mi zda, ze v kutiku duse im proste zavidis, ci si to chces priznat alebo nie...lebo neverim tomu, ze by si nechcela byt vyrazok.