uzlíky v prsníkoch

Príspevok v téme: uzlíky v prsníkoch
Zuza1245

zdravim. vsade citam vselijake clanky o rakovine prsnika a tak.ze hrcka ci uzlik nznamenaju hned rakovinu ze mozu to byt aj normalne veci....ale ja sa chcem spytat na tie uzliky lebo ja ich mam na obidvoch prsníkoch a mam ich v podstate skoro po celom obvode...hlavne z vonkajsej strany...a neviem ci to takto ma byt alebo co to znamena...dost sa bojim....

jani87

gyn mi nasla na oboch prs (cca v tych istych castiach)take "uzliky" ale skonstatovala ze je to OK...inak mam problem so samovysetrovanim prsnikov. Tiez citim rozne nerovnosit,hrcky, ci uzliky vo vonkajsich castiach prs. Je to vraj normalne.

Zuza1245

fuu no ukludnila si ma ale ty si mala len jeden ten uzlik alebo ako??.......lebo ja ich mam v podstate fakt po celom obvode preto sa bojim.....ale tak dufam ze to nebude nic

jani87

Aj ja som si nahmatala akoby hrcku ci uzlik na pravom prs. Gyn. ma prehliadla a povedala ze by to nemalo nic znamenat, ze je to v poriadku, lebo vraj to mam aj na tej istej strane na druhom prs. Po mojej ziadosti ma predsa len poslala na USG vysetrenie (aby ma v podstate ukludnila.) Skus zajst k svojmu gyn, ak mas podozrenie a nech ta posle na USG prsnikov.