VZTAH

Príspevok v téme: VZTAH
karolinka1

Ahojte
co si myslite o tom ak chalan vo vztahu casto rozprava o tom ze kedy sa uz rozideme je to skor ako kladena otazka na mna od neho aj ked nie vzdy to vyzera ze to mysli vazne ...je nam spolu fajn, ked sme spolu, ale je to uz nejake divne..takto to trva par mesiacov cca pol roka...
chcem vediet nazory inych co si o tom myslia kedze sa nema velmi s kym o tom bavit a mne osobne to dost prekaza taketo reci narazky a pod
dakujem za odpovede

karolinka1

no samozrejme ze dam najavo ze sa mi tie reci nepacia a ako pisala aj zjuzika tiez poviem tak co teda ..tak sa to nejako vzdy ututla ze on to tak nemyslel ...ale nezda sa mi to...zo srandy sa take veci podla mna nemaju hovorit...mate s tym niekto skusenost?
tanka1
myslim ze lespie uz nic ani v tejto situacii robit nemozes ako robis...klobuk dolu..spravas sa k nemu zdvorilo nevyplakuvas mu ani nenadavas nie si nenavistna..naozaj velmi dobry "postup" podla mna..a nic ine sa asi ani neda poradit ako vyckaj ty s tym nic nesparvis a ani nemas velmi sancu v prvom rade sa musi tvoj manzel spametat a zistit ci mu chybas aj cela rodina pokope s detmi...ja len nerozumiem preco ked je manzelstvo alebo vztah pekny muzi si najdu milenky tak ci tak tento svet je uz asi uplne na ruby vo vsetkom..
mozno by si este mohla skusit taku taktiktu nekomunikovat s nim vobec aby citil ze ta straca uplne.lebo ak sa s nim bavis fajn to zase moze byt tiez na skodu veci na druhej strane ..tazko radit lebo na kazdeho moze zaberat nieco ine...ja by som asi v uplnej nutnosti ked pride za detmi pozdravila ale bola odmerana...

tanka1

ahojte, potrebujem počuť niekoho názor na to, čo sa mi stalo. Po 12 rokoch manželstva, ktoré boli krásne a šťastne, si môj manžel našiel milenku. Máme dve deti, ktorým bol a aj je dobrým otcom. Keď som sa o nevere dozvedela, myslela som, že snívam zlý sen a vlastne ešte stále čakm, že sa z toho sna zobudím. Manžela som poprosila nech odíde, nemohla som sa pozerať nato,ako sa každý večer chystá za milenkou a prichádza až ráno, akoby sa nič nestalo, pozorný ku mne a úžasný k deťom. Odišiel , síce so slzami v očiach,ale so všetkými vecami, našiel asi podnájom, a nasťahoval si milú k sebe. Už sú to tri mesiace. Za deťmi chodí pravidelne, je milý aj ku mne. Ja som mu povedala pri odchode, že nám dávam do januára čas, aby si on uvedomil, že je to to čo chce a ja aby som sa presvedčila, že nič iné sa nedá robiť. Stále však verím, e sa vráti, nedávam mu svoje pocity vôbec najavo, som neutrálna, chodím cvičiť, s kamoškami na kávu, vždy keď príde za deťmi. Milujem ho, nedokážem sa na neho hnevať, verím že každý si je strojcom svojho šťastia a nasilu ho doma držať nemôžem. On mi povedal, keď odchádzal, že nevie čo má robiť, nechce sa unáhliť s rozhodnutím.... Som smutná a cítim sa zradená a sama. Ako mám prežiť? ako mám byť šťastná, keď mi je tak ťažko?

karolinka1

zjuzika a kedy ti to vravieval myslim vo vztahu kedy uz pred koncom? alebo aj davno pred tym...ale je to blbe...ja si myslim ze ked chlap o zenu nechce prist tak take nieco ani nevypusti z ust..mne sa to strasne nepaci..a som z toho zmatena...

zjuzika

aj mna sa toto moj praitel niekedy pytal, ze ved ked nieco, tak sa rozideme a kedy s rozideme a ved aj inych treba skusit a bla bla... a ked som mu povedala, ze mi to vadi a ked to chce skoncit, tak nech mi to povei a nenatahuje to zbytocne, tak povedal, ze nie, to on len tak...ono ale doba pokrocila a dnes mozem konstatovat, ze uz je to moj ex.... pred skoro dvomi mesicmi mi po 4,5roku dal kosom..cize asi je to taka predzvest...bohuzial

karolinka1

jednoducho potrebujem "pocut" nazor nestrannych ludi na to...ci to moze byt ze to mysli v podstate vazne a vo svojom vnutry uz koketuje s touto myslienkou alebo co?? ale ked sme spolu tak je nam naozaj dobre ale ked nie sme je to take divne...skor mam taky pocit akoby sme spolu ani nemuseli byt casto to uz vobec nie..ale to sme ani nikdy nebyvali..

karolinka1

ved asi...preto ma to trapi..lenze nie vzy to vyzera tak ze to mysli vazne teda vacsinou nie lebo on byva dost ironicky a sarkasticky a v podstate vazne sme sa o tom nebavili...