Aké dezodoranty používate?

kellysa

Kupila som si tuhy Garnier-Invisi Clear a zatial som teda velmi spokojna. Krasne vonia, hoci velmi jemne, ale zato nevtieravo. Predtym som na odporucania skusila Fa Rice Dry sprej, ale bola som veru sklamana. Vonia sice pekne, ale ucinok dost slaby. Uz po par hodinach som citila pot, po voni ani stopy. Hold pre mna asi nie su dobre spreje, ale len tuhe. Tym verim viac. :-)

veve23

kup si v lekarni driclor, po tyzdni sa nebudes vobec potit a deodorant pouzivaj potom iba kvoli voni, ver ze ti vydrzi hocaky vonat cely den, a mozes si vybrat akykolvek ktory ti najkrajsie voni, alebo iba parfem potom ;)

Simka777

Tak ja pouzivam Lady Speed Stick, uz dlho a som spokojna!Ale len gelovy!Dost sa potim a tento mi naozaj vyhovuje.Teraz mam taky s Aloe, gelovy.Je super.Krasne to vonia.Vsetky su dobre, tieto Speed Stick, ale len gelove!Tie tuhe mi nevyhovuju

lagie

Ahojte, ja vam doporucujem tieto tuhe dezodoranty GENERA, su transparentne cize nezanechavaju biely povlak na obleceni, neobsahuju alkohol ani aluminium. Vone su prijemne a svieze, pot nekoriguju uplne, lebo v takomto teple sa poti kazdy, ale zabranu pachu. -odkaz odstránený-

n,..

pre mna je ten naj.. nivea energy fresh.. taký ako keby roztrekovač v takej sklenenej flaške.. ael môžem povedať že krasne vonia a to celý den.. som sa včera večer čuchala a stále vonal krasne...

MMMaruska

Garnier:) Ten nový teraz všetky vône sa mi páčia:) Ale mám "zelený a modrý" pásik:) A od Nivey mám ich deodorant čo má rozstrekovač akokeby to bol parfum:)