Mam pocit ze som strasne tucne

Inner

Tara. Mozno sa ti moja odpoved pacit nebude, ale zaznel tu nazor, ze problem nie je na tebe, ale v tebe. Samozrejme, ze vyzor vplyva na nase sebavedomie. To vsak neznamena, ze ludia, ktori nesplnaju sucasne hmotnostne trendy nemaju pravo na statsie, uspech a pod.

Z toho, co pises, ani podla mna tucna nie si. Mozno mas len rozlozenie tuku take, ze sa ti to nepaci. Ale kazdy sme iny a kazdy mame ine kriteria na posudzovanie seba a ostatnych.

Mala by si o sebe zmenit trosku mienku. Vaz si samu seba a bud vdacna za to, ze si. Nepoznam ta, ale ja si vzdy pri problemoch s postavou poviem, ze som rada, ze mam dve ruky, dve nohy a som zdrava. Mnohi take stastie nemaju. A vyzor nie je vsetko. Su zeny, ktore maju nadvahu a napriek tomu si zivot naplno vychutnavaju. Vypust z hlavy tieto temne myslienky a ak chces predsalen s postavou nieco robit, zajdi za gastrologom ohladom upravy stravovania alebo sa venuj sportu. Vela stastia :-)

veve23

tu nejde o tucnotu ale o zly pocit zo samej seba, ja si nemyslim ze som tucna, iba sa necitim dobre a vyzerala som lepsie ked som mala tych 55

vgbh

veve ani ja neviem odolat sladkostiam a to je moj asi najvacsi problem:( mam ovela horsie miery aako ty a estee som nenasla nic co by mi vyhovovalo myslim ze ziadnu dietu...

veve23

Mila Tara, uplne ta chapem, mam presne tvoje miery, 171cm, 59 kg, prsia cislo 1, a tiez chcem schudnut aspon na tych 53-55kg! Tiez sa necitim dobre vo svojom tele, zacina mi byt nechutne, uz si nekupujem 36tky ale aj 38 ci 40, strasne chcem zhodit. Priberam hlavne na stehnach a bruchu.
Snazim sa teraz v lete viac sportovat niekedy si idem zabehat, na bicykel navecer zabehnut, vecer uz nejest, na ranajky ovocie, pit iba vodu, ale tym sladkostiam neviem odolat dost casto!
Jaj, keby neexistovali sladkosti svet by bol lahsi a chudsi, ako schudnut bez drastickych diet?

tara077

a myslim ze je este fakn ak clovek vecer uz zbytocne nezatazuje zaludok jedlom.. staci ovocia a cista voda. aj to pomaha.. mam to overene :)

tara077

kajtan nemyslim si ze kd mam 60 kg a snazim sa schudnut ze by som mala mat psych poruchu.. ide o to ako sa clovek vo svojom tele citi ! ked mas 70 alebo 80 alebo 100 kg a citis sa dobre a sebavedome je to fajn, ale ja proste chcem urobit zmenu.. a myslim ze tych 5 kg o kt sa pokusam nie je az tak vela ..

kajtan

Prepac ale podla toho co pises ze 171 cm a 60 kg a to sa ti zda ze si tucna,ved to si este chuda,normalna primerana Vaha na 171 kg je okolo 80 kg,to je ani nie chuda,ani nie tlsta,ak chces byt chuda tak okolo tych 70 kil - a ak mas 60 kg a este sa snazis schudnut,tak fakt by si mala zajst za lekarom,lebo fakt je to psychicka choroba,nemyslim to v zlom.Stakymi mierami kludne mozes ist na MISS

Moja stranka - -odkaz odstránený-