Liečba akné

nanaja

No áno, roacutan je riadne svinstvo, hlavne pre dievčatá, ale kozny nám bral krv na všetky vnútorné orgány, či sú OK a len keď videl výsledky, predpísal. Ale pri čítaní letáka nám vlasy vstávali dupkom. Ale konečne niečo pomáha, lebo syn už mal boľavé vriedky a všetko zaberalo len na mesiac a potom to bolo ešte horšie. Teraz je dosť nervózny a podráždený, ale dostávame čoraz menšie dávky, tak snáď to už nepotrvá dlho. Spolu sme si leták preštudovali a dávam poroz na jeho správanie, tak dúfam, že to dotiahneme do konca. . .

lenka11111

ten roacutan som niekde citala ze moze vyvolat depresivne stavy ci dokonca samovrazedne...momentalne k tomu nemam link.
na akne je dobra aj homeopatia...a samozrejme zmena zivotospravy.

jablon

ten roacutan som bral aj ja kozny s nim vraj maju velmi dobre skusenosti zaberal pekne kym sa mi nezacala tocit hlava s tym samozrejme prisli zavrate, zle od zaludka tak som siel k lekorovi ze to mam s toho vraj tam mal uz pacientom co im to vedlajsie ucinky sposobilo to ja som tistil ze som dopadol este fajn bol tam chalan co s toho nemohol normalne pol roka chodit vraj a este stale ma s chodozou problemi :) ale nie kazdemu to moze ublizit

nanaja

akne musí preliečit kozny. Väčšinou vas ale s akne neberu vazne.my sme skusali vsetko mozne, ani kozna nepomohla, tak sme vymenili. Dali sme si poradit lekara na vojenskej v Košiciach a ten nam predpisal lieky, ktore , ak som dobre pochopila stahuju mazove zlazy a tym tvorbu mazu znizujú. Berieme tabletky-roacutan-ktore zaberaju pomaly-uz asi pol roka-ale vidno zlepsenie. Niekedy sa vraj musi liecba po čase opakovat, ale nie vždy. Takže, hladajte toho spravneho doktora, nie skusajte masti a vodicky . . .

milanu

som ešte nepočul o nikom komu by kožný lekár vyliečil akné, určite môže ustúpiť, ale vyliečiť nie.... Darmo sa budeš mastiť, keď neostrániť príčinu - strava, hormonálna nerovnaváha, stres a pod.

martinaaleks

hm ku koznemu lekarovi chodim uz par rokov ako nevravim ze mi vobec nepomohol - zlepsilo sa mi to akne ale aj tak to nie je uplne to co by som chcela preto sa pytam aj na ine prostriedky...