Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

plastika

Príspevok v téme: plastika
plastika

čaute ludia mám pár otázok ohladom plastiky [nosa]

1. Je zákrok riskantný?

2. Aký je rozdiel medzi plastickou chirurgiou normál. a súkromnou plast. chir. myslím v kvalitách.

3.Robí sa plastika kompletne celého nosa/u? na mysli mám v podstate to ,že ak chirurgovi donesiem obrázok toho a toho nosa/u..či dokáže spravit presný ako je na obrázku..

4. Ako to cenovo vychádza v plastickej chirurgii a súkromnej plast.chir.?

5. Akého plast. chirurga najlepšie v Bratislavskom alebo Trnavskom kraji odporúčate?

6.Aká je percentuáůna šanca ,že sa zákrok nepodarí tak ako mal?

7.Nenašli by sa u Vás nejaké fotky pred/po zákroku?

8.Je tá plastika doživotná či neskor treba podstúpit znovu?

9.Ako to vlastne prebieha?

10.Je to bolestivé?

Pýtam sa Vás pretože som neni ešte rozhodnutý a nechcem otravovat doktorov..dakujem za všetky rady :]

Karin1

Ano dr. Kovača spominaju najčastejšie na jednom fore, chodia k nemu aj zo zapadneho Slovenska a nezaleži im ma diaľke. A o dr Maršalovi tiež vravia že robí pekne nosy, len u neho je to drahšie. U Kovača sa platí 700 eur ak ti nebude vadiť ta diaľka tak na tvojom mieste by som šla k nemu. Robí všelijake komplikovane operácie aj opravy po iných. On robí iba nosy, takže ma veľa skuseností a snaži sa riešiť problém ak vznikne, nepošle ťa preč so slovami, že je to dobre...

plastika

karin díky ti moc:]

a ešte plastikov ktorých si spomínala v ř bode..sú teda chválu hodní na ktorých by som mal obrátit?

Karin1

Ešte by som chcela doplniť jednu informáciu o tej starostlivosti v štátnej nemocnici. Nemyslela som starostlivosť sestričiek tie boli super, milé ochotne..., ale myslela to, že ak budeš mať problém po operácii po nejakom čase tak záujem chirurga to riešiť bude menší.
To je môj pocit, ale nechcem hádzať všetkých v štátnej nemocnici do jedného vreca, len kvôli mojej skúsenosti. Určite sú tam aj taký, čo sa snažia vzniknutý problém riešiť.

Karin1

Ahoj
1. Zákrok je riskantný, je to určené pre tých, čo nie su štastný v živote so svojim nosom a idu do toho s tým, že horšie to už byť nemôže. Riziko je hlavne v tom že sa to nemusí podariť na prvý krát.
2. Na normálnej štátnej plastickej chirurgii je to niekde lacnejšie aj o polovicu napr. v BA, ale zase riskuješ, že nebude o teba postarané tak ako v súkromnom centre.
3. Väčšinou nemaju radi ak si donesieš fotku nosa nejakeho herca (ale môžeš), pretože ti spravi nos taký, aby išiel tebe k tvari a ten z obrazka sa ti vôbec nemusí hodiť. Stači ak povieš, aby nevyzeral umelo a aby ti išiel k tvári a čo chceš na nom zmeniť napr. odstraniť hrboľ, zúžiť špičku...
4. V súkromnom centre to stoji od (dam to v Sk) 25 000 - 40 000 ako kde popozeraj si na nete kliniky a cenniky V štatnej napr v BA zaplatiš okolo 17 000.
5. Ja ak by som mohla vratiť čas a vybrať si znova tak by to bol dr. Maršal v Trnave, alebo dr. Kovač z BB.
6. Ak najdeš odborníka, ktorého praca bavi a zaleži mu na tom aby to bolo ako ma byť, tak sa to podarí aj na prvý krat tak ako chceš. Riziko je tam aj take, že ak ti nos odpuchne môžu ti byť vidno všelijake menšie nezrovnalosti, alebo sa ti to môže zle zrasť... a to sa potom opravuje bezplatne, ale zaleži od povahy doktora či bude ochotný ti to opraviť. (už nie je inšpiracia peniaze). Preto pozor na výber doktora niektorých už nezaujima čo sa deje s tvojim nosom neskôr. Tak si myslim, že k niektorým chirurgom sa vracia na opravy asi 3% operovaných a k niektorým 80% operovaných.
7. Daj si do vyhľadávača rhinoplastika a tam su všelijake fotky pred a po operácii.
8. Ak je dobre zvolený postup a technika operácie, tak by to malo byť na celý život. Pokiaľ budeš spokojný samozrejme.
9. Niekto robi v celkovej anesteze a niekto iba v lokalke. Ale lepšie je to v celkovej. To iba zaspíš o ničom nevieš a zobudíš sa keď to bude hotové. Budeš deň dva v nemocnici a potom prídeš na preväz kedy ti lekar povie. Približne prvých 10 dni po operácii budeš mať pod očami monokle a trošku opuchnutu tvar asi 3 mesiace. Viacej k operácii by ti mal povedať chirurg.
10. Bolestivé to nie je, dajú ti tabletky, alebo ak budeš v celkovej anestéze cez infúziu ti dajú niečo proti bolesti.
Tak ti držím palce aby to vyšlo podľa tvojich predstáv.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.