preco sa muzi boja manzelstva a zeny nie?

Príspevok v téme: preco sa muzi boja manzelstva a zeny nie?
millli

Vie mi niekto odpovedat, preco sa muzi neradi zenia a skor zeny su tie viac vydajachtive? Cest vynimkam. Podla mna muz ma vacsie vyhody v manzelstve ako zena. Ked je to tradicne manzelstvo, kde je muz hlavou rodiny. Toto mi nikto nevedel vysvetlit. Ved zena sa stara o domacnost, perie, vari, umyva riad, starostlivost o babatka a deti, zehli a muz vacsinou len pomaha, ak pomaha. Vlastne skor zeny by sa mali stranit manzelstva a branit zubami nechtami pred svadbou. Dakujem.

sasula

rokov, nie rokoch. Ospravedlnujem sa, ak obcas urobim chybu, ale uz dlhsiu dobu zijem mimo Slovenska, preto moze byt moj slovosled, nazory a podobne poznacene.

sasula

jajka, si asi stara skola, ale 10 mesacne dieta je uz mala osobnost a treba ho navykat na kolektiv. So mnou bola mamka doma do troch rokoch, manzel trcal pri maminej sukni do piatich. Vysledok? Stranime sa cudzich ludi. Silne zavisle na matke je mozno 4 mesacne, ale 10 mesacne sa uz musi naucit, ze netreba plakat, ked mama nie je v dosahu. Staci aj na par hodin denne, aby niekde bolo, kde nie je mama po ruke. Kamaratka musela ist do roboty velmi skoro a teraz sa tesi tomu, ze dieta je komunikativne, ked nas ako 9 mesacne videlo prvy raz v zivote, nemalo problem ist k nam na ruky, bolo pokojne, vyrovnane, neotacalo sa za mamou. Dalsia kamoska ma rocne dieta a to zacne rumazgat uz ked ide ona na zachod, lebo nevidi ineho cloveka, len ju cele dni. Ja svoje dieta nikam nestrkam preto, ze sa nudim, prepac, ale pises hluposti. Opicia laska este nepriniesla ziadnu dobrotu a tam, kde zijem ja, mozes dat dieta od siestich tyzdnov (uz vopred pre istotu pisem, ze toto je extrem, ale nie kazdy berie matersku).

ellaa - mas pravdu. Vies co, u nas som ja ten bordelar (co sa tyka ukladania si oblecenia do skrine). A keby jajka chcela zaparat, tak nechutny puntickar nie je. Nemozes generalizovat, pokial si nezila s tromi miliardami muzov, co chodia po Zemi. Kym je zena mlada, tak jasne, ze vladze, ale neskor bude papulou driet o zem, ze nevladze a manzel to bude mat v pazi. Velka pravda je to, ze ako si chlapa naucis, taky bude. Kazdemu ale vyhovuje cosi ine. Jedna je vdacna za to, ze chlap nosi domov peniaze a ona mu robi sluzku, kedze nie je nejaka specialne ambiciozna, druha tuzi aj po tom, aby nieco v zivote dosiahla sama. Situacie a ludia su rozni, rovnako ako ich nazory na zivot. ide o to, aby sa stretli dvaja taki, co si budu rozumiet a vyhovovat.

ellaa

jajka a to ze tvoj muz opravuje auta a motorky atd, to ti ako pomoze v domacnosti? co z toho mas ze on opravi daky motor..chlapa co si po sebe nepoupratuje by som nechcela...a ver tomu ze oni maju nato bunky! lenze su zvyknuty az privelmi nato ze to vzdy spravi zena a este ked je takej povahy ako ty, ze velmi rada upratujes, tak sa ani necudujem..potom panickovia spohodlneju a su zvyknuty ze zenicka vsetko porobi, kazdy bordel, kde co nechaju...Ver mi ze bunky nato maju len take zeny ako ty ich moc rozmaznavaju a presvedcia ze nato nemaju

jajka001_

10 mesacne dieta je silno zavisle na matke. mladsie ako dvojrocne dieta by som nikam nedavala. navyse jasle uz nie su. su skolky a tam ked ide dieta, nesmie mat plienky a musi vediet same sa najest a obliect. 10 mesacne deti casto ani behat nevedia. pichnut svoje dieta cudzim ludom a hrr do prace? ano, na materskej su zeny izolovane. ale existuju aj materske centra. dieta nie je vec ani hracka ktoru odlozis ked ta omrzi. nie je to ani pes. strcit svoje dieta inym na starost len preto ze sa nudis je strasne sebecke.

sasula

Ja by som doplnila hadam len to, ze ked budeme mat raz deti, neviem si predstavit byt tri roky doma, ved to je strasne dlhy cas a zrejme by mi z toho zacalo hrabat. A dieta tiez potrebuje kolektiv. 10 mesacne dieta je uz dost velke na to, aby slo do jasli. Zene to tiez urobi dobre, ked zmeni prostredie a pojde do roboty aspon na polovicny uvazok.

sway

Ale tato tema je o tom,preco sa vacsina zien chce vydavat.Ach jaj,ak aj ste proti systemu,tak je to v poriadku,ale vase argumenty mi priapadaju smiesne.Jedlo radsej z restiky?Ako ja osobne sa pozeram na kvalitu a doma si pripravim ovela lepsie jedlo z vyberanych surovin,ked mas chut jest "junk food" kludne si objednavaj z restiky,lebo pochybujem,ze by si si mohla odlozit tych 25000mesacne na kvalitnu stravu,co ti niekto pripravi pod nos.Normalne nechapem,emancipovane zenske,co by chceli preberat muzsku pracu a nezvladnu ani tu zensku..

jajka001_

aha, ty myslis ze ci by som zvladla opravovat auta, motorky, a vselijake mechanizmy, vymyslat systemy? urcite nie. vidim aky je on v tom dobry, ma to v genetike - u nich v rodine je to na generacie. je fakt jednicka vo svojej oblasti a aj za to ho "zeriem" kazdy sme dobry v niecom inom.