maju vysoki muzi velke prirodzenie a nizki male?

sandon

Ja mám 188cm a približe 16cm a brat 200cm a podľa jeho baby 23cm :D Sakra trošku závisť :D
Ale nevadí ja mám aspoň nynfomanku a jemu dá tak 1x za týždeň :D Ha ha ha

chlapec22222

Jasne ze to nie je pravda, mozem potvrdit, ja mam chodidlo 8,5 - ku , 189 cm a prirodzenie 12 cm. Myslim ze to niekto predomnou vystihol, ze mohutny ludia maju skor mohutne aj nadobicka. ja som skor kostnatejsi typ mozno je to tim ta mala miera.

de vitto

nieje to pravda ja mam 15Ocm vysku a penis ma 15cm dlzku a obvod 14cm a moji kamosi su vysoky ale videl som ze nic moc takze to neplati:D
jeden ma 2metre a sulin tak 12cm:D

eklhaft

Bolo uz napisanych vela uvah o tejto suvislosti , ale myslim ,ze chlapom to je jedno ,lebo sa uspokoja s tym co maju. Takze to trapi hlavne vas mrsky zenskeho povodu. Ale pravdou je , ze dobry vrabec v hrsti ,ako .......

Suphotam12

No ja som mala chlapa vysokeho 2m a 6cm a skoro som mu ho nenasla :D a na druhu stranu poznam chlapa ktory moze mat tak okolo 180 a normalne som sa zlakla ked som to prvykrat videla :D

jahodka123

Moj drobček má cca 170 cm a tam dole 19-20 cm. Takže podľa mňa neplatí. A nôžky tiež nemá obrovske :)

sweater

haha :D:D inak odveci otazka. ja by som teda rad vedel, je pravda ze ludia s vacsimi hlavami maju vyvynutejsi mozog? teda ci su mudrejsi :). sry ze som jak somar ale taka otazka mi neda...

lobo

no sme dvaja kamoši a ja mám 178cm 115kg a penis mám 17,5 a kamoš má 175cm má 105kg a penis má 20cm moj brat má 85kg 180cm vysoký a penis má 15,5cm tak kde je pravda