priatel so mnou manipuluje

Príspevok v téme: priatel so mnou manipuluje
usiko

ahojte, mam taky problem.mam priatela, ktory je skvely, chapavy, pozorny /takze prosim nerieste rozchod/. ale manipuluje so mnou, podvedome a ucinne....sme spolu tri roky a robim veci povacsine tak ako chce, lebo tuzim po tom, aby si ma vazil, bol na mna hrdy a pysny......

potrebovala by som, ako sa mu postavit a robit veci tak, ako citim...potrebujem aby som bola viac sebavedoma a dokazala si castejsie urobit podla svojho, nenechat sa dotlacit do veci, co nechcem a popritom necitit vinu za to, zesom spravila nieco zle......len toto, ako to dosiahnem,a prosim neradte mi, aby sme sa rozisli, pretoze sa lubime aplanujeme buducnost.....potrebujem na sebe popracovat, ako byt sebavedomejsia a postavit sa mu .....dakujem

Catrina

No to je jednoduche, on si zvykol rozhodovat za teba lebo ty za seba nerozhodujes, ale ak si ta vazi, tak ta bude respektovat. Proste zacni byt aktivna a sama navrhovat co a ako bude a ak sa mu to nebude pozdavat, tak sa normalne o tom porozpravajte a vysvetli mu to. Ak je taky uzasny a chapavy ako pises tak s tym problem mat nebude.

Carmenita

ja som mojho od soboty nevidela,niekde sa ozieral alebo co...ale taku mam uzkost v sebe.uz neviem pre neho ani len slzu vyronit,ale zato mam stiahnuty zaludok,vzdy ked nieco zjem,prezenie ma a je mi tak celkovo zle.

ramirka

usiko spravaj sa normalne...hlavne sa nespravaj previnilo ze este ty si nieco nakoniec zle spravila lebo to tak ani nie je..a ked bude priatel oduty normalne mu povedz svoje dovody preco si nesla..a nerob si s tym starosti ci to vezme, ako to vezme ..su to tvoje dovody a mas na ne pravo...stoj si za nimi...

usiko

mas pravdu, carmenita, podstatne jhe, aby si mala ciste svedomie....studuj dalej, budes na seba este viac hrda.....

ten moj ma dnes prist domov po 5 dnoch, ani neviem, ci da vediet, kedy....a neviem, ako sa spravat......

Carmenita

jajka, viem,ze je to zakladna vec,len on to akosi nechape.stale hovori len o tych co podvadzaju a zarabaju velke peniaze,o korupcii a tak.lenze mne su taketo veci cudzie a aj ked sa neuchytim na super platenom mieste,aspon viem,ze mam cisty stit.

Carmenita

usiko,ja mam teraz tiez take iste stavy,ale povedala som si,ze pockam,kym sa ozve on.a ked sa neozve,lepsie pre mna..teda moje buduce stastie.aj ten moj ma kopec dobrych vlastnosti,ale som z neho uz taka sklamana,ze viem,ze ked ostanem do konca zivota s nim,tak to bude taketo stale dokola.skus aj ty pockat,nech vidia nasu hrdost.

jajka001_

usiko, este to nevesaj na klinec ved uvidis, podla vsetkeho nie je zly len potrebujes vediet sama seba presadit - a pozor na tu mamicku :)
carmenita, no to su teda reci, mas pravdu, mal by ta podporovat, nenechaj sa. v dnesnej dobe ma skolu takmer kazdy takze urcite ti nebude nanic, skor je to uz zakladna vec.