tiez sa obzerate po inych?

Príspevok v téme: tiez sa obzerate po inych?
oski

otazka, to sa fakt vsetci chlapi v pritomnosti partnerky kludne obzeraju po druhych?moze mi to niekto zdvovodnit???najlepsie nejaky chlap..totiz, som pekna baba a ako vsetci s chybickami krasy, ale ak vidim, ze sa moj priatel v mojej pritomnosti ozera po inych, tak to vo mne prebudi vsetky ..aj tie skryte komplexy. skusala som to urobit naopak..ale citim sa tak trapne, ak sa mam obzerat po chlapoch. ja sa sice tiez obcas obzriem..ale to uz musi byt...jeden z tisic..este jeden postreh na zaver..z mojho pozorovania, vacsinou len chlapi s tymi peknymi babami maju potrebu vyhladavat ine, akoby chceli vediet, ci maju aj na lepsiu. skor sa uskromnia ti, ktori maju dievcata menej pekne..co z toho vyplyva ???

oski

milli, no to sa este nevie, ci aj neskusa. takto pred rokom by som ruku do ohna za neho dala, ze nie, ale ako to uz v zivote byva..objavila som iste e-maily, ktore to vylucovali. nebola to sice fyzicka nevera, ale islo o omnoho viac, ako o ocny kontakt....a od vtedy sa mam na pozore...

oski

ano usiko, presne to si myslim, ze porovnava..a ide ma z toho porazit!!!!! lebo ja take sprosne myslienky vobec nemam..ci on je lepsi v sexe, ci je krajsi alebo skaredsi, mensi, vyssi, tlstejsi, chudsi...mam to na haku, s nim chodim preto, lebo sa mi paci taky - aky je! a je velmi pravdepodobne, ze on so mnou, pre iste fyzicke hodnoty..aj ked verim, ze nie len preto..ale je mi jasne, ze preto to cele zacalo, spoznali sme sa lepsie az omnoho neskor.milli chcem sa zamysliet nad tym faktom, co si poznamenala ty, ze skaredsie su snazivejsie v sexe..moze na tom nieco byt...

usiko

ak s tebou zacal chodit preto, ze si ho uputala krasou, je mozne, ze ho proste pritahuje krasa a nie charakter /nemyslim tym, ze ty charakter nemas, ale to, ze ako prve ho uputa krasa/....no a tak taki muzi sa proste obzru....mozno porovnavaju s tym co maju domca, mozno jednoducho maju radi krasu, mozno chcu zistit, ci su astraktivni aj pre ine krasne zeny.....som nepomohla, co?

millli

Skor sa uskromnia ti, ktori maju dievcata menej pekne. Z toho vyplyva, ze skarede zeny su lepsie v sexe, lebo sa viac snazia. Inak, muzi sa stale obzeraju aj budu obzerat za zenami. Je to ako s obrazmi, pozries sa na nich, pomyslis si, aky pekny a ides dalej. Za mnou sa stale obzera isty muz, ktoreho casto stretam, uz viac ako rok ma pozoruje, uz sme sa aj rozpravali, ale kratko, ale to je vsetko. Clovek by si aj myslel, ze ma zaujem, ale on stale nic. Podla mna sa nemusis bat, zeby nejaku chcel. Co mozes vediet, mozno si pri nejakej mysli, ze esteze nechodim s tou skaredou spatou.