90 dnovka od 27.7.

salamka

ahoj Ziuu :)
Tak to sme pdobne na tom, ja som tiez zacala taks a mozeme popdporovat navzajom :)
Ja mam dnes den vitaminikov :) na obed som sa rozhodla dat si susene ovocie ( len dufam ze sa ho nerozpapam lebo ma 200 gmramov, tak si dam len take dve hrstky :D a mozno na vecer si dam dalsie dve :D) popritom teraz si davam melonik, pojdem do posilky pootm si dam jablcko a este na vecer melonik, snad to vydrzim : ))))
Drzim ti palceky- odkial si?
Z kolkych kil ides dolu na kolko a kolko merias?

Ziuu

Ahoojte, tak už som sa sem registrovala...
SAjfinka - no ja som ju raz držala ale cca mesiac a schudla som asi 7 kíl. Ale ešte mám pred sebou dalších 15...=( tede momentalne ked som opat videla na niekom fakt uuuzasne výsledky. Tak som si vstupila do svedomia a musim to už dokázať.. =)
A inak...ja mám tiež 21...%))
Momentálne mám za sebou prvé 4 dni nanovo.. (začínala som sice už skôr, ale dáko mi to nevychádzalo.. =/ )
A ja osobne mám trochu problem s bielkovinovým dňom, neviem si predstavit, ze by som mala maso jest 2xdenne... blee.. =/ Tak to riesim syrom, vajíčkami a zeleninovými šalátmi. =)
Pekný deň prajem!
P.S.: No akurat dnes mam tie bielkoviny....

salamka

Baaabyy : )))) Zajtra mam vitaminovy deeen tak si davam na obeed ze studntsku zmeeeesss- zmeska orieskyy, hrozienka, marhule bananikyyy, moze byyt? : )))) jedli ste aj vy take cez vitaminovy? :)

majka__

waneska, ja mam 24. den dnes a neschudla som skoro nic (0,5 kg, ktore sa mi ani nevratilo - je pravda, ze som schudla asi 1,5 kg, ale teraz, kedze mam kramy, mam o 1 kg navyse, takze vaha mi ukazuje o 0,5 kg menej). napisala som to trosku komplikovane :o), ale pochopila si co som napisala hehe. niektori ludia schudnu po prvom vodnom dni - vtedy sa im to rozbehne. niektori chudnu od zaciatku. aspon tak som pocula.

martinaT

waneska
to je len dobreeee ze nechudnes rychlo !cim pomalsie,tym nebude taky jojo efekt..neprehanaj to neobmedzuj sa,obmedzuj postupne dobre?jedz ako doteraz len o 1/4 mensieho mnozstva,ked schudnnes par kil zavisi od metabolizmu,niekedy sa ti zastavi chudnutie,pricinou bude spomaleny metabolizmus ,pokial budes pravidelne jedavat nic sa ti nespomaly ...hlavne vela pi !aj cajiky...-zeleny caj je naj.

este k tomu zastavenemu chudnutiu ...pokial schudnes dost a vsimnes si,ze uz to neje tak ako kedysi ze chudnes dajme tomu kazdy tyzden 1kilo ,nezlakni sa...ale budes musiet jes zase pravidelne ale zase o trosku menej teda 1/3nu ...chapes?:-)

hlavne sportuj aspon 3x do tyzdna ,pojde to rychlejsie :)

wanesska

Niekto kto drží tuto dietu už dlhšie...??..Po akom case sa dostaví výsledok cca?..Ja mam dnes siedmy den a len kilo dole..stále sa mi to zdá rovnaké bez vysledku..je možné že sa mi zatial len organizmus prispôsobuje?..a aj cvicím tak zdá sa mi že nemam také nafuknuté brucho a sa mi len spevnuje telo...to že si tu cítam kolko dievcat schudlo tak ma to motivuje aby som vydržala...lebo teraz som na zaciatku a myslím si že to bude všetko bez výledku...čo vy na to?..

wanesska

Niekto kto drží tuto dietu už dlhšie...??..Po akom case sa dostaví výsledok cca?..Ja mam dnes siedmy den a len kilo dole..stále sa mi to zdá rovnaké bez vysledku..je možné že sa mi zatial len organizmus prispôsobuje?..a aj cvicím tak zdá sa mi že nemam také nafuknuté brucho a sa mi len spevnuje telo...to že si tu cítam kolko dievcat schudlo tak ma to motivuje aby som vydržala...lebo teraz som na zaciatku a myslím si že to bude všetko bez výledku...čo vy na to?..

salamka

Noooo ja viem ze mal byt zakusok ale ked ja na ziadny som nemala chuutt, myslis ze to vadi? :) vsak to mam ako ovocieeeee chi :) mala som cestovinyk na veceru vsak co :D

INAC LUDIA neviete nahodou cdo akeho dna patria DIETNE SUCHARE? : )

majka__

salamka: stravu riesim tak, ze o tejto diete vie mamka a drzi ju so mnou. ale napr. take cestoviny hodit do hrnca a uvarit to viem. ale napr. problem by bolo urobit si masko. totiz to neviem :o). ale chcem sa to uz naucit, ale co uz. inak, namiesto "vodoveho dna" si nechcela napisat "vitaminovy" :o)?

dneska mi skoncil 24. den a normalne som sa celkom drzala. v pondelok mi vychadza vitaminovy den, ak sa nemylim. takze super, tesim sa.