90 dnovka od 27.7.

Helus

Ahoj Majka,ja som bola na kompletnom vysetreni a som chronicky chudokrvna,dlhe roky,takze neviem ako to dopadne idem na vysetrenie zaludka na sondu,a co je horsie na vysetrenie hrubeho creva,co bude pod narkozou,tak som zvedava.Mam malo zeleza,a este tato dieta,neviem co mi to prida na stave,ale ked bude zle budem musiet koncit,mam mat plnohodnotnu a vyvazenu stravu tak uvidim,a dnes mam ovocie,tak zatial oa drz sa a pa pa.

sajfina

ahojte,tak konečne som sa sem dostala,tá brigáda v Kauflande ma úplne ničí,vstávam o 3:15,aby som sa dostala do BA.o 5:30 začínam :( ale nevadí,aspoň si niečo zarobím...ja mám dnes 38.deň a tak sa mi zdá,že chudnutie sa mi zastavilo,už vyše týždňa mám 59 kg,ale nevadí,ešte by som chcela dať do konca diéty dole 6kg a na to je ešte kopec času :)

majka__

ja waneska napr. som drzala tiez niekolko diet a vzdy len nejaky den-dva. ale moj organizmus si to zapamatal ze som robila blbosti a nejedla pravidelne. a teraz mi to zrejme vracia aj s urokmi, ze neschudnem.

majka__

ja dnes pokracujem celkom fajne, ale aj tak sa velmi tesim na zajtrasi den. ani nie preto, ze mozem vecer sladkost (tie mi v lete akosi nechutia), ale preto, lebo mam cestovinky a tie lubkam :o)

majka__

neboj helus bude dobre :o). mne, hoci som mladsia od teba (21 r.), sa takisto nevyhli take jemne zavraty, bolesti hlavy, nevolnosti... tiez beriem dlhodobo lieky (napr. Euthyrox, Symbicort a tak...), ale proste ked mi prislo nevolno, tak som sa napila, a ak nepomohlo, tak som zjedla hoc i trocha chleba s niecim (ked som ho nemala povoleny, tak som proste urobila "prehresok" a koniec). zas podla mna sa neoplati takto dietu drzat, ze sice schudnes, ale poskodis si niekde inde v organizme. schudla som sice za mesiac dost malo (len 2 kg), ale mala som dost "prehreskov" - podstatne je, ze som schudla. a to, ze 10 kg schudnem za pol roka? nevadi. radsej podla mna dlhsie chudnut a vahu si udrzat, nez rychlo schudnut a kg sa vratia spat.

Helus

Ahojte moje chudnuce baby,a Majke za podporu,dnes bol 2 den a zatial ok,ziadne zavrate ani nic podobne,aj ked beriem 4 druhy liekov,citim sa fajn.ta moja tuzba ma zenie neskutocne dopredu,a vidina schudnutych kil je este daleko,ale ja to zvladnem,verim si,majte sa krasne a drzte palceky.

majka__

waneska, ked som ja tu dietu drzala 1. krat, tak tiez som za nejakych 20 dni schudla 6 kg. ale potom som drzala este viac krat rozne diety a len som si rozrusila organizmus a metabolizmus, tak mozno preto chudnem pomalsie. ty si nedrzala ziadne dietky?

wanesska

majka_ joj neviem prečo to ide takto pomaly...viem že to nepríde naraz ale tak niektoré baby tu písu kolko schudli a za krátky cas...