90 dnovka od 27.7.

majka__

waneska, neboj sa, si na tom este dobre. ja som schudla 2 kg za mesiac... a co mam robit.

jaro, daj sem tvoj e-mail a jedna z nas ti ho moze poslat.

jaro487

ahojte ! aj aj by som chcel zacat chudnut .. touto dietou teda 90 dnoukou len neviem v com spociva kto by bol taky laskavi a naoisal by mi to ?

wanesska

Joooooj dievcatka moje...Som smutná :(..Už dva týždne držím tuto dietu a schudla som 2kg...Neviem to kazdemu tak pomaly ide?..Lebo ja už mám chuť s tým skončit...fnuuuuuuuk

majka__

ak chces, sprav si makarony s paradajkovym pretlakom. uvaris makarony, omacku urobis tak, ze poprazis cibulku s cesnakom, do toho vlejes 1 paradajkovy pretlak, pridas trocha korenia-oregana, mozes aj majoran pre vonu. a ked budu cestoviny uvarene, tak precedene ich nasypes do tej omacky, ktoru si si urobila na panvici. a premiesas to vsetko. inak na vrch si mozes postruhat aj syr (i ked by si nemala kombinovat syr a cestoviny, ale ja to niekedy urobim a nic sa nestalo...). ak si to chces este vylepsit, tak do tej omacky mozes pridat trochu sterilizovanej kukurice a vsetko spolu zmiesat (kukuricu, omacku a makarony). a je to fakt uzasne...

mandarinka

majka__

urobila som si tie zemiaky na obed,a tak som sa z toho najedla,zajtra si urobim nejake cestoviny s kecupom a je,ale ani to mi nechuti take stale jesť,nemas nejaky recept na nejake jednoduche cestoviny,lebo pizzu sa mi nechce robit.

majka__

no aj ja mam rada rizoto, ale nie so sojou, ale s maskom. no ale to je prave kombinacia, ktoru by som nemala. alebo este mam rada ryzu ako prilohu k dusenemu kuraciemu masku :o). fuha, to ale kombinacie vymyslam, ze? :o)

mandarinka

no presne ani mne to nechuti,da sa to tak raz za mesiac,ja mam radsej ryzu,ale len taku zo zeleninou tak to nie,radsej by som si dala take dobre rizoto. :) mnam

majka__

mandarinka, ja myslim, ze to problem neni. ja varene zemiaky nemam vobec rada a vzdy som si ich robila zapecene a nic sa nestalo. mala by byt asi len dusena a varena strava, ale ked mi to proste nechuti, tak co mam robit...

mandarinka

ahojte baby,ja sa chcem opytat,dneska mam škrobovy den a idem si robit zemiaky,mozem si ich dat upiecť do rury?lebo varene mi uz idu hore krkom:)

Ziuu

hello!
Tak včera boli moje bielkoviny konečne bez prehreškov... teda až do večer, ked som si dala jeden bonbon ..=/ ale inak to bolo tip top. Dnes by som v tom rada pokracovala, tak hadam to vyda. Na obed bude bud karfiolova polievka, alebo var. karfiol so zemiakmi. dnes budeme aj trochu plavat a fyzicky pracovat. heh.

Helus - poznam jednu pani, ma 47 rokov a od aprila schudla 90dnovkou z 91kíl na 65. Ale dodrziavala ju fakt prisne a bez prehreškov.
Je mojím vzorom..=)