Nitra - gynekolog

Pauli000

Ja mam Lindera a som nadmieru spokojná. Keď som mala nejaký problém zavolala som sestričke rano a hned ma objednala v ten deň na vyšetrenie. Mykozu mi liečil tiež jeden krát a odvtedy ju už nemám :-)

ajka65

ahojte, aj ja si chcem najsť gynekolga v nitre tiež mám nejaké problemy ... a týchto čo spomínate stačí tam normálne ráno prísť a počkať aj keď idem prvý krát? alebo treba najprv zavolať? lebo niektorý vraj neberú nové pacientky.... neviem ako to funguje

ajka65

ahojte, aj ja si chcem najsť gynekolga v nitre tiež mám nejaké problemy ... a týchto čo spomínate stačí tam normálne ráno prísť a počkať aj keď idem prvý krát? alebo treba najprv zavolať? lebo niektorý vraj neberú nové pacientky.... neviem ako to funguje

Meerci

Poradíte mi prosím dobreho gynekologa v Nitre? Mám problem s mykozou. Uz som si nasla na forach dobrych lekarov Gilana a Oberta, ale neskor som zbadala aj prispevky, ze nevedeli liecit mykozy. Ono to mozno zalezi aj od konkretneho pripadu. Najlepsie by bol aj taky s milym pristupom, kedze tam idem 1x. Dakujem za odpovede.