Hororove vlasy :)

Príspevok v téme: Hororove vlasy :)
temp

mam hrozne tvrde a huste vlasy (navyse take polorovne - polokucerave), kadernicka vravi, ze v zivote hustejsie a silnejsie nevidela. No lenze je NEMOZNE z nich spravit nejaky uces co sa mi hodi :(

Ked som bol nakratko, tak som sa zhodol so vsetkymi, ze sa mi to vylozene nehodi ku tvari :)

A naopak cokolvek dlhsie nez 2-3 cm vyzera, akoby mam na hlave nejaky husty porast a nie vlasy.

Kedze tu je predsalen vacsina zien co s tym ma skusenosti,nemate nejake rady, ako tym blbym vlasom nejak zmensit objem a zcivilizovat ich? Nikdy v zivote som nemal uces, kt. by vyzeral ok :) - kratke vlasy sa mi absolutne nehodia, a dlhe mat proste nejde...

kammmma

Elll aky sampon si pouzivala? lebo ja mam ten isty problem ale chcem amt jemnesie nie uplne ale prosto jemnejšie :S

Lucinka33

jajajajaa, a ako sa dala ostrihat tvoja kamoska? Mozes dat link na nejaky podobny strih :) Ja mam podobne vlasy a rozmyslam, ze sa idem dat ostrihat.

alzbee

Ja napriklad zerem polodlhovlasych (a este k tomu kuceravych) chalanov, ktorych uces je taky strapaty, neupraveny a dava im to nadych "zleho" chlapca :D :D

jajajajaa

ked si nemozes najst vhodny uces, zmen kadernicku.. vsak preboha to uz vie snad kazda druha lepsia kadernicka prestrihat husty objem do krasneho ucesu, pisem to preto, lebo kamoska mala rovnaky problem, potom zmenila kadernicku a ma to prost euzasne!!! z riedkych vlasov by v zivote taky krasny uces nevycarili. a vsimli si to aj chlapi, lebo ma zrazu o tolko viac napadnikov, tak to asi cimsi bude :)))

elll

ahoj, ja mam to iste- huste vlnite hrube vlasy, ale lepsie ako nejake dva pramienky, nahodou kucerave vlasy su zlate:) hlavne sa o ne staraj cim som starria a pouzivam sampon na huste a suche vlasy moje vlasy su jemnejsie:) kup si dobrysampon a do roka zabudnes na takuto traumu:D