AKO SCHUDNÚŤ ?

zuzic

tleiska sa: nie si sama ja tiez:) lebo dnes som na obed nic nejedla lebo som myslela zze sa stihnem vratit domov a dam si rovno veceru no vratila som sa o siestej tak som si povedala ze sak to vydrzim no teraz na mna prisiel taky hlad ze dovi dopo a najedla som sa:(

teskam sa :)

BAby dnees som porusila uuuplne vsetkooo ....... jedla som po piatej . A dnes som mala 2 jogurty napolitanku keksiky kukurciu ... 2 krat obed... kavu .. no hnus.... jednoducho mam mat svoje dni .. :(( vtedy sa ovladat nedokazem!!!! :(( zajtra sa uz polepsim ... hadam:)

bambulos

no fit, ked sa pekne dozeram, po piatej nejem a obmedzujem sladkosti, ide to pekne dolu ako naozaj, ale ako nahle povolim a zacnem papat tak to samozrejme ide hore, ako po piatej nejem ale sem nieco len tak zob a sem zob, neprejedam sa ale zobnem, ked cez den jem normalne to je ranajky normalne o 8smej, okolo 12-13stej obed normalne, posledny krat o 17stej, potom uz len cajiky je to ok, pekne ide dolu vaha, cize aj na mna to pekne zabera len ta trpezlivost mi chyba :-(

fit

ahooooj bambulos:-)))
nooo, dnes je to o nicom, lebo od rana som behala po lekaroch, tak riesim ine veci a vtedy mi nejak nechuti. ale inak, ked je vsetko ok, tak sa viem riadne napapkat:-)
ako sa Ti dari??

bambulos

no fit, ale tak ty len tolko jes za den? tak to je strasne malo, bodaj by si nechudla ale taketo chudnutie nie je zdrave, to usudzujem z toho jedalnicka ktory si tu dala :-(, je to dost drasticke, horsie ak dieta, je to moj nazor, neuraz sa prosim ta :-)

fit

sade8
ahoj:-) ja nedodrziavam ziadne 3hod. odstupy medzi jedlom, ale ked som hladna, tak sa jednoducho najem. no kazde rano ranajkujem, to je pre mna zaklad. niekedy desiatujem, inokedy nie a ked, tak zvyknem ovocie. napr.dnes:
8,30 - vlocky+b.jogurt+banan+orechy
13,30 - 2 nektarinky
16,00 - dusena zelenina+tarhona
uz pozdejsie jest nebudem, lebo dnes akosi nemam hlad. no vcera som toho zjedla viac.., zalezi od okolnosti. preto je neviem drzat nejaku dietu, kde mi niekto pise, ze kedy presne a co mam jest.

sade8

fit
ahoj, chcem sa ta spytat kolko jedavas za den tri alebo patkrat, mne to vela krat nevychadza - lebo vela sa pise ze najlepsie je jest patkrat a ked jem do piatej tak mi to nejak nevychadza ked sa ma byt medzi jedlami odstup tri hodiny