Gynekolog....?

alzbee

Ako myslis tvoju obvodnu-vseobecnu doktorku?...ta to nemusi podla mna vediet. Aj ked ti predpise antibiotika a budes "nutena" ich brat, tak sa pri sexe musis este tyzden od ich dobratia chranit kondomom. Ale keby si mala ist na operaciu alebo co, tak vtedy treba povedat, ze beries HAK.

alzbee

Ceny antikoncepcie su rozne...balenie je bud jednomesacne alebo trojmesacne. Mna stoji trojmesacne 26eur (beriem Lindynette 20)...tabletku uzivas 21 dni v rovnakom case a potom mas 7dnovu pauzu, pocas ktorej ti pride menzes. A na 8.den (po 7-dnovej pauze) si das zase tabletku, beries ich 21 dni, potom je 7dni pauza...a takto to ide dookola:)) Viem, ze su teraz uz aj nejake ine tabletky, ze nie je to 21 dni bratie+7dni pauza, ale tusim 24dni bratie14dni pauza, ale k tomu ti neviem blizsie povedat. Musis si davat pozor, aby si do 3-4hodin od jej vzatia nezvracala alebo nemala hnacku, lebo v tom pripade tabletka nema ucinok. Taktiez aj antibiotika znizuju jej ucinok. Gynekolog ti vezme krv, ked ti ju bude predpisovat a oboznami ta blizsie aj s jej moznymi rizikami...

cica2323

noo uz som hned rano zobrala tu tabletku a nemala som ziadne neziaduce ucinky zatial...tak po tychto zlych skusenostiach pojdem za mojim gyn. a dam si predpisat antikoncepciu...kolko to stoji? a ako casto sa to berie?

alzbee

Obdivujem ta, ze mas take nervy a chces cakat az do zajtra...ja byt na tvojom mieste, tak hned vcera po tom sexe by som s priatelom trebars aj stopom sla do mesta a hladala lekaren, ktora ma pohotovost...
No az si chcete milovanie uzivat uplne naplno a bez stresov, tak v tom pripade si daj predpisat HAK, ale taktiez mate na vyber aj kondomy, ci Pharmatex...