Gynekolog....?

cica2323

lenze ja tu tabletku nemam kde kupit az v pondelok a bojim sa ze to bude uz neskoro....:( lebo pohl. styk sme mali v sobotu...

zuzula11

Cica, ja som tabletku PO zobrala 2x ... cyklus mi to vyrazne nerozhodilo, len som pribrala nejake 4 kg a bola som strasne nervozna a urevana ... Tych 72 hodin je napisanych v instrukciach, ale ja som to stale brala do 12 hod ... A pravda je, ze uz to NIKDY nechcem ... Pokial si nemala plodne dni, ja by som tabletku neriesila ...

niekto

no ked si nemala plodne dni a mas pravidelny cyklus tak sanca ze otehtnies ak sa kalendarnou metodou plodnych dni budes chrani cely ROK je 5-25% pricom 5 je idealne pouzivanie cize za jeden styk je to viac menej nepravdepodobne
tabletka po je riadne svinstvo moze ti rozhasit na niekolko mesiacov cyklus a ma ucinost tak 80% teda ked ju zoberies dost skoro
ked si to rel.male riziko nemozes dovolit a nieje este neskoro tak ju zober
ale ak mas pravidelny cyklus by som to na tvojom mieste nebral
otehotniet nieje az take jednoduche su pari ktore sa o to snazia roky a su pari ktorym sa to podari aj takymto sposobom

en.wikipedia.org

palacinka

tabletku "po" mozes zobrat do 72 hodin ale na tvojom mieste by som necakala ani minutu a bezala do lekarne pretoze cim skor je vezmes tym bude ucinnesia

AdamKrt

Tabletka po je do 48 hodin maximalne a cim skor sa uzije, tym lepsie. Naviac jej uspesnost je tak cca 80 percent.

Uzit to po viac dnoch /ci dokonca tyzdni/ je uz neskoro a uz to mas zbytocne. Ta tabletka je pekne svinstvo, takze opatrne s tym. Je to NUDZOVA forma antikoncepcie a obsahuje velku davku hormonov a rozhadze Ti pravidelnost menstruacie a moze sposobit kopec vedlajsich ucinkov.

cica2323

tak plodne dni podla vypoctu na nete mi vysli do 16.jula a pohl. styk sme mali 25.jula....mozem otehotniet?tabletku po zoberiem v pondelok myslis ze to uz bude neskoro?

zuzula11

No ... gynekolog ti s tehotenstvom nepomoze. Takze skor tu tabletku - co najskor. Len si precitaj letacik, ci je pre teba ... A na buduce si dajte nejaku ochranu. abletka PO je hormonalna pliaga, moze ti rozhodit cely cyklus.