zilky pod ocami

Príspevok v téme: zilky pod ocami
cokolatka:)

Pod očami a v okolí očí mám žilky a nietoré su aj hrubšie( mám aj také tmavšie kruhy tak ak by ste vedli ako na to aj to pomoze:)...ak by sme poradili ako sa toho zbavit bola by som rada ae ak nie neva:) nemam z toho komplexy:D ae bolo by lepsie keby to tam nie je...dakujem za každý príspevok:)

pcpc

No vyborne.Takze urcite vyskusam.Bud sadne alebo nesadne.Plet sa da pokazit dokonca aj specialnymi pletovymi kremami.

gracielaa

Ja som si dala pozriet zlozenie hemeroidneho kremu mojmu doktorovi. Mam velmi citlivu plet- som cervenovlasa- prve zilky mi znicili laserom, a prave, aby sa mi nespravili dalsie, doporucili mi tuto masticku. FUNGUJE!

bendži

eeej dievčatá, mastička na hemoroidy...a čo potom?
pozrite si radšej krém na rozšírené žilky aa capillaires na zdravakrasa.sk
Nepouživajte kadečo, môže sa vam to neskor vypomstiť.

pcpc

No o tom kreme na hemeroidy som pocula uz viac krat.Stoji to za pokus.Vraj ju pouzivaju dokonca aj svetozname herecky ci modelky.Nemam to zatial odskusane na vlastnej kozi lebo minam zasoby ktore mi ostali ale urcite vyskusam....

cokolatka:)

BK : no vies, ja ked si dam napr. lad na schladenie, tak sa stosku stiahnu...ale asi na pat minuut, takze z toho nie som moc ohuurena :D nepoznas nieco ine ? :)

Milli11 : aj ja mam bledu pokozku :) ale teraz ju mam aspon trosku opaalenu...v zime je to horsie ..sak asi poznas :)

BK

Takych kuchynskych receptov je na toto kopa, ide najma o schladenie cim sa znizi prudenie krvy na danom mieste a tym padom budu aj menej vidiet, no dlhodobo? Niektori tvrdia ze to moze byt aj iny problem ale to byva malokedy. A su nejake pripravky ale neviem ci su ucinne.

milli11

To by aj mna zaujimalo. Mne tiez vidno zilky pod ocami, mozno by ich ani nebolo tak vidno, keby som nemala bledu pokozku, ale takto ich dost vidno.