Ako ziskat stratenu lasku...

simonka785

Aj mne to pomaha nekontaktovat .. Lenze zit s vedomim ze ho uz nikdy nikdy neuvidim ...(byva dalekooo ) Priserne zvlastny pocit.. Taka divna prazdnota.. Ak mi niekto rozumie. Hej pomaha byt vonku a tak ale niekedy to na cloveka tak ci tak dolahne.. Pred vlastnymi myslienkami clovek nikdy nikam neutecie..

0vecka

ja si tiez myslim ze nevypisovat nevolat uz len kvoli tomu ze tou snahou si to chlapec pripomina a on by mal skor zabudnut..... no na to je len jeden recept nemysliet na nu :) mozno ist von s inymi holkami len tak nezavezne nejako zamestnat mysel

simonka785

Laska niekedy dokaze pekelne boliet ... aj ja na neho musim stale mysliet uz su to mesiace .. A on je zatial v naruci inej .. Ako tu raz niekto niekde spomenul je to ako "bremeno " ktore vlacis stale so sebou .. Clovek chce zabudnut no neda sa.. Spomienky sa vymazat nikdy nikdy nedaju .. Preto dobre viem ako vam je ! Ja nanho myslim takmer vkuse... !!!

Juraj-MH

počuvajte.. pls poradte mi ako ziskať spet moju jedinu laasku.. on ma nechala lebo si myslela že som nudny.. a teraz je do ineho... ale ja ju strašne chcem.. pls poradte mi ako si ju ziskať naspeť plss :((

Juraj-MH

počuvajte.. pls poradte mi ako ziskať spet moju jedinu laasku.. on ma nechala lebo si myslela že som nudny.. a teraz je do ineho... ale ja ju strašne chcem.. pls poradte mi ako si ju ziskať naspeť plss :((

majolenka

waau, tak to mas celkom sancu... a ona nema nikoho, hej? alebo vies co? az tak si ju tam nevsimaj, bud v pohode... a mozno ju to bude nakoniec stvat.

kire

asi to tak bude no... nezostava mi nic ine iba neozyvat sa jej ... lebo fakt to asi bude len tak ze sa jej budem protivit, ked uz sa jej lepsie pise s inymi

majolenka

ved prave o to ide, ze aj ked mu nedas hned sancu, tak musi viac a viac zabojovat, ked sa po prvom pokuse vzda, tak az tak o teba nestoji