Nocne stavy

Príspevok v téme: Nocne stavy
ballerina

Potrebujem od Vas radu. Vcera to bola druha noc co sa mi hned ako som si lahla strasne rozbuchalo srdce. Potom som si nasla polohu, kedy som ten tlkot necitila a zaspala som. Lenze dvakrat ma v noci nehorazne strhlo s tym, ze mi busilo tak neskutocne silno srdce, ze som mala pocit, ze mi ho rozthne, uplne fakt. Pred tym noc to bolo len silne busenie a pocit, ze sa viac nenadychnem, ktore nastastie po chvilke ustupilo a spala som pokojne dalej, lenze vcera to bolo strhnutie sa aj s tym, ze som mala strpnute obe ruky! Desne zazitky to boli. Uplne som zacala predychavt a straasne som sa bala zaspat, ze sa to opat zopakuje. Nastastie uz bol pokoj, akurat rano, ked som vstavala sa mi opat tak silno rozbuchalo srdce, ale tiez to po chvilke preslo. Cez den je vzdy vsetko v poriadku, ziadne busenie necitim. Ja neviem, co to je, prosim vas? Strasne sa bojim dalsej noci, asi si viete predstavit ake strasne to je. A aby som dodala, momentalne nemam ziadne stresove obdobie, mam prazdniny, tak len oddychujem, nic take nerobievam. Pocas skoly, ked som mavala stresove obdobia sa mi raz stalo, ze som sa asi tyzden takto podobne budila, ale neslo o busenie, ale o pocity, ze sa nemozem nadychnut. A aby som dodala momentalne mam PMS a to dost zle znasam (kazdy mesiac asi aj horsie), ale tak neviem ci by to s tym suviselo, lebo PMS mam kzady mesiac a toto sa stalo prvykrat, len vtedy cez skolu zo stresov. Ak odpisete, moc dakujem za kazdu reakciu.

alzbee

No tazko poradit, ze co robit, ked sa aj v noci strhnes :-/ podla mna, az sa to bude naozaj casto opakovat, tak vyskusaj ist za psychologom...porozpravas mu o tom a uvidis, co by povedal. Ved keby ta to nebavilo, tak tam nemusis chodit:) alebo az by si mala prezmenu pocit, ze je to fyzickeho razu, tak tiez vyskusaj zajst za lekarom...drzim palce:))

ballerina

Alzbee, aj tebe dakujem za odpoved. Ja tiez stale pocitam s tym, ze je to psychika, ale ked stale sa upokojujem tym, ze mam prazdniny a predsa som totalne v pohode. Prosim ta, co teda mam robit? Lebo ked zaspavam, nemyslim na to, hovorim si, ze musim mysliet na nieco pekne, ale aj tak ma z toho spanku strhne.

ballerina

Dakujem za odpoved. Ono to trpnutie som mala prvykrat v zivote, predtym noc tiez nie, vtedy len to busenie. Ale zaujimave, ze nikdy som nieco take nemala, len tak zrazu. A inak som zabudla napisat, ze mam 18.

alzbee

No mne sa to tiez raz stalo pred zaspavanim-zacala som sa "dusit" (nevedela som sa nadychnut) a neskutocne mi bilo srdce..ale u mna viem, cim to bolo-mala som v hlave neskutocne vela (zlych) myslienok a obav a nevedela som si v hlave povedat stop myslienkam!..a odvtedy sa tiez obcas bojim ist spat, ze co ak sa mi to vrati. Preto sa snazim na to nemysliet a hlavne si uvedomovat, ze je to vsetko len v mojej hlave a tu predsa viem ovladat..a az zacinam mat pocit, ze to "neviem" ovladat,tak zacnem zhlboka dychat...predpokladam, ze aj u teba to moze byt psychickeho razu. Mozno mas teraz pohodu, ale ludske telo a psychika nezabudaju, takze kludne ti moze podvedomie pracovat a zato tie stavy...teda taky je aspon moj nazor...samozrejme, psychlogicka nie som, cize tazko povedat, ci je to naozaj tak.

miroslaval

Zeby tetania? Ak si pocitovala trpnutie, strach, neschopnost sa nadychnut a busenie, to su priznaky tetanie. Ale nemusi to byt ono. Asi by to chcelo lekara.