nemenstruujem pol roka

Príspevok v téme: nemenstruujem pol roka
veve23

ahojte, potrebujem poradit, skor nez zajdem za mojou gynekologickou.
mam 17 a menstruaciu od 13 rokov, a nikdy som ju nemala pravidelnu, raz menskala 2 mesiace, potom sa objavila opat po dvoch tyzdnoch, a ked bola vzdy trvala velmi dlho, no nebola bolestiva.
ale teraz uz od februara som nedostala menzes, nehovorim ze mi to nevyhovuje, najma teraz v lete, ale trapi ma, kam sa podela.
predtym som mala 1,5roka problemy s mikozami a zapalmi, svrbenim, zacervenanim, gynekologicka ma liecila vsetkym moznym, ale nakoniec sa trafila a odkedy nemam mykozy, nemam ani menzes, je mozny suvis?
mam ist ku gynekologicke? ta ked ma vidi uz len zalamuje rukami...

odpovedam

NIe, prepac. To som nechcela :-). Nechcem strasit, len by si nemala navstevu gyn. odkladat, pretoze pricin problemov s cyklom moze byt vela. Tak nech vsetko dobre dopadne :-)))

odpovedam

Tak ja som raz nemenstruovala 3 mesiace a bolo to fajn :-). No kazdopadne to nie je u zeny spravne. Neviem, ci je tam suvis s mykozami alebo zapalmi, no sama vidis, ze problemy mas. Urcite by si mala zajst za gynekologickou. A ked zalamuje rukami, tak ma smolu - je to jej praca a poslanie ta liecit, nie? ;-) Este je solezite vediet, ci nie si v neustalom strese alebo si prudko neschudla. V tom pripade by sa tvoja neprichadzajuca menstruacia dala vysvetlit aj takto.

1231231

samozrejme, ze mas ist ku gynekologicke! kto iny tento tvoj problem vyriesi? nikto nevie co je hlavnou pricinou, ze sa menzes stratil. neschudla si nahodou?