Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako sa sprava cyklus po vysadeni HAK?

odpovedam123

@Katerina999: riesim rovnaky problem, mam plus 6kg po Duphastone (z Lutenylu mi tiez bolo psychicky zle rped rokmi, potom som brala HAK-otras ) a teraz som dobrala douphaston a mam nafuknute brucho ako v 4. mesiaci :/ stvu ma tie kila, hoci mam vdaka tomu rkajsie prsia :D vyhoda aspon dajaka, co chcem docielit je rpavidelny emnzes a preto som brala to svinstvo HAK aj Lutenyl- mam totiz syndrom PCO mne menzes sam od seba nepride ani ekd sa poskladam a na operaciu ist nechcem (totiz neplanujem deti tak mi ciastocne vyhocuju trampoty tohto typu)...ale seriozne uvazujem nad tou operaciou ak ma navzdy zachrani od tabletiek. po agolutine mi dakedy chodila teraz nie ale vyskusam mzono znova nabehne, po agolutine- vyvolavacke mi zle nebolo a nebola som nafuknuta, co je zaujimave vzhladom na fakt ze pri agolutine ams vsetky hormony naraz a nei postupne, nuz asi tie tabletky obsahuju daco divne...hmmm...muzi maju taky lahky zivot v tomto :D

Katerina999

Zdravím. Minulý rok som vysadila hormonálnu antikoncepciu po 2. rokoch kvôli operácií a doteraz (už bez mála) rok mi menštruácia sama nepríde-vždy mi musia pichnúť vyvolávaciu injekciu-agolutin. Mala som aj Lutenil, ale bolo mi z toho psychycky zle a neviem či aj kvôli tomu nemám zdravotné problémy(+10 kg a nafúknuté brucho). Prosím neviete ako by sa dal naštartovať cyklus aj bez návratu k antikoncepcii a brania Lutenilu? aké sú vaše skúsenosti?

džana

diky za odpovede... no brala som ju pol roka len a ten menzes som uz dostala - po vysadeni presne po mesiaci, takze v pohode... dakujem este raz...

aknitka

ja som brala 5 rokov a prvá menštruácia mi meškala asi 2 týždne a potom to už bolo ako pred tým než som brala HAK (mierne nepravidelne)

mirka 23

Tuto bola o tom téma
www.zdravie.sk
Je doležité aj to, ako dlho si brala HAK, ak niekolko rokov, tak to budeš mať teraz veselé. Prvé dva - tri mesiace ti môže prísť menštruacia normalne, ale potom nemusi prísť aj pol roka v pohode. Aspoň u mňa to tak bolo, a keď si prečítaš tu tému, tak to nie je nič vynimočné.
Ak by si nahodou s tým mala problémy, atk existuju na to doplnky, najlepší je Yam, ten beriem a som OK.

džana

už som našla odpoved tu v najcastejsich otazkach... tyzdnove meskanie moze byt.. ach jo, ale ak ma niekto skusenost, pokojne napiste.. dik

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.