Vlasová kozmetika Kallos

LivKa79

Som veľmi spokojná s kozmetikou Kallos.Vyskúšala som keratínovú masku a už viackrát aj farby na vlasy(88.44 intenzívne medená) a s výsledkom som maximálne spokojná. Značke kallos ostanem verná a postupne vyskúšam všetky ich výrobky.

Kristína33156

NAJHORSIA kozmetika aká moze byt! Kúpila som si 1000ml sampón a vlasy mi z neho padali neskutocne az do teraz. Uz nikdy z tej stránky nic neobjednam!! Ale to sa dalo cakat lacné na hvn platné;)

Thecheeky

Ahojte. Ja mam skusenost s maskou Latte, samponom latte a balzamom chocolate. V prvom rade vyzdvihnem neskutocnu vonu. Najradsej by som zjedla tieto vyrobky. Chvalite masku placenta. Latte je ucinkami uplne totozna, no navyse uzasne vonia. Maska vobec nie je riedka, taktiez sampon uz je velmi husty a dobre peni a balzam je fakt husty, zda sa mi hustejsi ako maska. Ucinky na vlasy porovnatelne s ovela drahsimi znackami. Som velmi spokojna. Obrovske balenia za nizku cenu, vyborna kvalita a ta vooooona. Odporucam. Ine uz ani kupovat nebudem.

SilvaPok

Mamka je kaderníčka a používa ich profi produkty. Ja osobne si kupujem klasiku v drogérii, najviac mi vyhovuje na vlasy Dove, majú aj masky a v rade Youtful Vitality majú aj BB krém, ktorý sa neoplachuje. Čo mi príde ako fajn ochrana vlasov.

alica101

Ja pouzivam kallos masku na vlasy dukra.sk Takto, niekedy som mala strasny problem s vlasmi - vkuse mastne, umyvat som musela kazdy druhy den, lebo na treti to uz bolo neznesitelne.
Vzdy som zavidela priatelovi, ten si preplachol vodou raz za dva tyzdne a nikdy nemal mastne, ani nic :D No ale tak teraz je to uz ovela lepsie, staci mi umyt raz za 5 dni, co je dost velky pokrok oproti minulosti. Tak uvidime, ci to natiahnem na tyzden :D ... drzte palce :D

LUCAMI

Dátum minimálnej trvanlivosti môže byť na vnútornom a vonkajšom obale
kozmetických výrobkov označený:
dátumom minimálnej trvanlivosti, alebo symbolom otvoreného téglika s lehotou počas-12M – 18M-36M ktorej možno výrobok po jeho
otvorení bezpečne používať
, alebo bez označenia. Ak sú na výrobku okrem povinného označenia uvedené iné dobrovoľné údaje, napríklad
dátum výroby, dátum spotreby a iné, potom sú tieto údaje klasifikované ako nepovinné
a doplňujúce, musia však byť
pravdivé a nesmú spotrebiteľ
a uvádzať
do omylu.

Bratislava 11. 7. 2013
Ing. Helena Kohútová, UVZ SR

BLOGERKA

dúfam,že to už stačí.ako dôkaz !
www.uvzsr.sk

LUCAMI

takže Metroska dúfam ,že ste to už pochopili a vzdelali ste sa trošku
a ospravedlnite sa obchodu kallos.sk
nemáte pravo niekoho špiniť keď nemáte absolútne pravdu !
preštudujte si to .

eshop kallos.sk je spoľahlivý obchod overený zákazníkom !
tak neočernujte neprávom !

LUCAMI

výrobky po záruke ?
sa spamätajte ako môže e-shop

OVERENÝ ZÁKAZNÍKOM S CERTIFIKÁTOM
predávať výrobky po záruke ?

PD -DÁTUM VÝROBY .
EXP - DÁTUM SPOTREBY .expirácia sa už na výrobky nepiše je tam taký teglík 6M,12M,36Mesiacov-pri kóde a ten sa počíta od otvorenia toho výrobku.
Viac informácií ohľadom označenia kozmetických výrobkov v EU získate tu:
www.zakonypreludi.sk

blogerka

NAJSKOR SI ZISTITE ČI MATE PRAVDU A POTOM ŠPINTE .
alebo ste taká nevzdelaná a zaujatá PROTI NIEKOMU

OD VŠETKÝCH KEĎ SI OBJEDNÁTE VÝROBKY KALLOS TAK TAM BUDE VŽDY JEDEN DÁTUM .

Aký je dátum spotreby?

Dátum spotreby alebo expirácie sa označuje napr. EXP 16.1.2014.
Dátum výroby kozmetických výrobkov sa uvádza napr. PD 1.1.2014.
Toto označenie je z anglickej skratky PD - produced date = dátum výroby.

Dátum minimálnej trvanlivosti nie je povinné uvádzať !

Dátum spotreby uvádza symbol otvoreného téglika, ktorý nájdete zväčša PRI KODE kozmetiky.
V tégliku je napísané napr. 12M alebo 24M 36M toto značí, že kozmetický výrobok môžete použiť bez poškodenia zdravia 12 alebo 24 alebo 36 mesiacov od otvorenia.

Viac informácií ohľadom označenia kozmetických výrobkov v EU získate tu:
www.zakonypreludi.sk

BLOGERKA

metroska

Dobry chcem sa podelit o skusenost objednala som si znacku kallos po odporucani kamosky z internet.stranky kallos.sk a urobila som zle vyrobky po zaruke ucinok ziadny....to znamena vyrobky nepoznam mozu byt fajn ale je dolezite od koho a kde objednat takze zo stranky KALLOS.SK neobjednavajte!!!!!