Vlasová kozmetika Kallos

MIšMiš

Kallos odporúčam :).. Mam hnede huste dlhe vlasy a z kallos som si objedlala LAB 35 šampón na suché vlasy 500ml... Zatial to je najlepší šampón aky som kedy mala .. zcelil mi končeky(aj ked nie uplne všetky) ktore som si myslela že su nenávratne rozštiepené :)

jankajanulka

Kalos pouziva moja dcera a myslim ze su to vyhodene peniaze , ja sa skor zaoberam alternativou . Uz ste poculi o ucinkoch arganoveho oleja.? Najdrahsie kremi ho pridavaju a mi si ho mozme dopriat v 100% konzistencii...skuste si nieco o tomto oleji precitat je doby ako na vlasi tak i na pokozku a nechty . Svojej dcere ho objednavam z www.biokamo.sk to je moja skusenost.

chumo

Mozno kozmetika dobra,ale z KALLOS.SK si urcite neobjednavajte. Ja som spravila objednavku cca za 20 eur a vsetky vyrobky mi prisli PO ZARUKE. Dalsi slovensky podareny obchodnik na nasom trhu. Zabudli napisat na webe,ze je to lacnejsie preto,lebo je to po zaruke !!! HANBA!!! Takyto obchodnici podliezaju ceny,ake tovar stoji za ...... URCITE TENTO OBCHOD NEODPORUCAM !!! Tie dobre recenzie si urcite pisu sami. NIKDY SI UZ NEOBJEDNAM Z KALLOS.SK !!!

maximouse

Mňa tiež zaujala značka Kallos, hlavne, po prečítaní kladných recenzií. Preto som si objednala hneď niekoľko výrobkov. Objednávala som zo stránky kadernickyservis.sk. Túto stránku vrele odporúčam, telefón mi zdvihli aj cez víkend. V sobotu kvôli platbe a v nedeľu kvôli doobjednaní. Komunikácia na jednotku, za tovar som zaplatila v nedeľu a v utotok som už mala balík doma.
A teraz ku značke Kallos. Ja mám strašne suché, krepaté, vlnité vlasy, preto som si objednávala výrobky na suché a poškodené vlasy. Objednala som si šampón Kallos KJMN NOURISHING regeneračný šampón. Oproti drogérkovým je veľmi riedky, skôr mi vytečie spomedzi prstov, než ho napatlám na vlasy. Kvôli tomu aj slabšie pení. Našťastie mám veľké balenie, tak môžem plytvať. :)
Ďalej mám Kallos KJMN DRY ENDS SERUM - vlasový olej - tekuté kryštály. Super balenie, tento výrobok ešte nemôžem hodnotiť.
A mám aj KJMN DEEP moisturizing kondicionér. Konzistenčne vyhovuje.
A ešte Kallos Honey medovú masku. Veľké plus je veľké balenie, ale je tiež redšia ako z drogérky.
Tento kondicionér a masku zmiešavam. Keďže je toho ozaj veľa, nevypotrebovala by som ich osobitne. No na moje veľké sklamanie pre moje vlasy nevyhovuje. Aj po 15 minútovom pôsobení sa mi vlasy ťažko rozčesávajú. Ale aspoň voňajú. :)
Ale pre dámy, ktoré majú kvalitnejšie vlasy, odporúčam aspoň vyskúšať. Za tak skvelú cenu prečo nie?

Lilili123456

Ahojte, viete mi poradiť či kupim niekde masku kallos latte priamo v kamennom obchode niekde v žiline?
ďakujem

saška

Tak ja som si ju včera dala 1x. Musim ju naozaj pochváliť. Je neskutočná! Mam po nej neskutočne leskle,jemne a pružne vlasky. Dokonca aj končeky vyzeraju zdravo. Co ja mam dost suche vlasy. Je tak isto dobra ako Loreal Proffesional. Jedine v čom je rozdiel je cena. Loreal stoji 200ml maska 12€ a táto neuveritelných 800ml 3€+ teda dake postovne. Ja som brala s kamoskou napoli takze ma maska vysla 5€ aj s postovným...takže super...odporučam ju babám s ničenými vlasmy...

Baťena22

aahojte chcem sa opytať že kolko ste dali za tu masku z tej placenty??Aka je ? Myslite že mi pomože na moje suche a poškodené vlasy?? dakujem