Gynoflor a mykoza

Príspevok v téme: Gynoflor a mykoza
aadrin

Ahojte,
s vaginalnou mykozou sa trapime asi rok...presli sme od cipkov, cez masticky,kremiky,tabletky...po Candivac,Women Dophilus,rozne lactobacilky...probian...atd... momentalne som si od lekarky vydupala dlhodobu liecbu(po dalsej davke hodslam zmenit lekara)..dala mi mycosyst na mesiac(4 tablety)...s tym ze po mesiaci mi liecbu predlzi o dalsie balenie...okrem toho jednorazovy GYNAZOL a nariadila vyplachy. Co ma zarazilo,neodporucila ziadne vaginalne cipky s lactobacilmi po vyplachu,...a tak som precitala kvantum for a poradní s gynekologmi a v lekarni som kupila Gynoflor (dali mi ho bez predpisu :P). Dnes som vsak po tyzdni volala na vysledky kultivacie, zmienila sa o gynoflore sestricke..a ta mi zdelila ze gynoflor mi neodporuca,pretoze obsahuje estriol, vraj ho predpisuju starsim pacientkam...a moze mi viac uskodit- rozmnozit opat kvasinky...a odoprucila Lactovag alebo Floragin...teda v ladnicke mam teraz Gynoflor za 17 eur...mate s tym prosim vas skusenosti?

orchida

Gynoflor vôbec nezaberá mne ho doporučovala asi každý mesiac a nič. Ani výplachy mala som pocit že je to ešte horšie až sa dostala na imunologiu.Bola som na zúfanie mala som pocit že mykoza ani neodchádza.Imunologička mi povedala aby som si kúpila Enzymax že je to presne na moje problémy .povedala čo všetko obsahujú ako fungujú a tak.Je to enzymatická liečba a dokonca sa užíva ako prevencia. Zatiaľ mám pokoj neviem dokedy

martusa

Lokálna liečba teda naozaj nestačí pretože sa to stále opakuje .Treba zahájiť aj liečbu enzýmami ktoré preliečia všetky príznaky.je to aj na imunitu,svrbenie ,preliečenie malých raniek,upraví mikrofloru.Mne ho poradila sestrička na imunologii.Asi ho už mala.

magnetka262

Ahojte! Pred dwoma dnami som dobrala 6 tabliet gynofloru a stale mam wytoky, a dost silne. Newiete mi niekto poradit, ci to je normalne a ci to prejde? Este nikty predtym som gynoflor nebrala, tak newiem ako mam reagowat. Mam ist naspat ku gynekologowi, alebo to prejde? Prosim poradte mi. Dakujem

domyi

Kablica mas pravdu nebol to mycomax bolo to nieco insie nazov si uz nepamatam mala som to od zenskej a bolo to do posvy ospravedlnujem sa a zaroven dakujem pa dobru

kablica

domyi, mycomax nebol tabletka do posvy, to si kde vzala?? mycomax je urceny na prehltnutie rovnako ako to, co ti predala lekarnicka

domyi

Ahojte chcela by som radu kupila som si fluco sandoz bola tam jedna tabletka 150mg ked ze tabletku mycomac uz nemali a lekarnicka mi povedala ze je to to iste len v pribalovom letaku je tabletku prehltnut a mycomac bola tabletka priamo do posvy teraz neviem ako to mam pouzit ked to chcem na mykozu za rychlu odpoved dakujem

smejka 0

Pri chronickej mykóze je najdôležitejšie upraviť mikroflóru v tráviacom trakte, v črevách. Musíš upraviť stravu, dodržiavať protikvasinkovú diétu - úplne vylúč hlavne cukor a všetky sladkosti aj škroboviny a užívať kvalitné probiotiká, výborný je super acidophilus 6 alebo 10 miliárd, ktorý kúpiš na int. stránke liečebnej výživy mojezdravie.sk Bez toho, aby si dala do poriadku vnútorné prostredie sa ti mykóza bude donekonečna opakovať, lebo lokálna vaginálna liečba pri chronickej mykóze nestačí.

normalna

Estriol je steroidný hormón.
Je najslabším z troch estrogénov produkovaných v ľudskom tele, syntetizuje sa u žien vo vaječníkoch a u oboch pohlaví aj v nadobličkách.
Hladina estriolu v tele mužov, netehotných žien a žien po menopauze je približne rovnaká. U tehotných žien však mnohonásobne stúpa až 9. týždňa tehotenstva až do pôrodu, pretože vtedy sa produkuje v placente z naodobličkového dehydroepiandrosterónu. Dá sa vtedy detegovať v moči, čo môže slúžiť na test tehotenstva alebo správneho vývinu placenty.
Estriol normalizuje vaginálny epitel a tak napomáha obnoveniu normálnej mikroflóry a fyziologického pH v pošve. Má tiež pozitívny účinok na medzimozog a na hypofýzu, čo sa prejavuje zlepšením alebo odstránením klimakterických ťažkostí, ako sú návaly tepla, nervozita a nespavosť.

jaja1212

Dobry den .Mam51r.a 5rokov uz nemenstruujem.amoj sex.styk je uz vyse roka nemozny koli suchosti posvy.Gynoflor sa bojim uzivat koli tomu ze moja matka prekonala onkol.ochorenie prsnika.Poradte mi prosim ci su moje obavy opodstatnene-Dakujem