Šarlachova angina

katicarr

Mne sa tiez zosupala koza, vysoké horucky, drobne vyrazky... a kedze je to infekcne, treba ostat doma, a nechodit vonku. Infekcna doba su 2 tyzdne, aj mne sa to objavilo po 2 tyzdnoch po tom, co som bola s kamaratkou ktora to mala! vela pit, antibiotika a je vyliecene :)

18hvizd

moja dcera mala sarlachovu anginu,ked mala asi 5 rokoc...ale ziadne vyrazky,ani supanie ruk sme nemali....len flaky po tvari..a to jej za dva dni zmyzlo....je mozne,ze to nebola sarlachova angina????

doktor999

"Dalsia vyhoda citricidalu je, ze ho pacient moze zobrat kedykolvek ma pocit, ze na neho nejaka choroba lezie, a to aj skor, nez lekari zistia, o aky problem sa jedna".

Geniálny nelogizmus. Pacient má horúčku, bolí ho hrdlo, má exantém. Ide k lekárovi, ten zdiagnostikuje šarlach....tak som nepochopil čo to vlasnte RNG nepísal. Takže mi to vychádza, že v USA teraz schváli FDA citridical ako základný liek na všetko, čo účinkuje ešte pred nejakým ochorením a je po probléme.Tá amerika bola vždy popredu.

RNG

streptococcus pyogenes, ktory sposobuje sarlach sa da vyhubit uz koncentraciou 60 ppm citricidalu v tele, co je velmi lahko dosiahnut pitim roztoku citricidalu alebo branim GSE kapsul.
Vyhoda citricidalu pred syntetickymi antibiotikami je ze v tychto koncentraciach este citricidal nevybije uzitocne probiotika , takze telo zostava silnejsie.
Probiotika vyrobia pre telo az 70% vsetkych obrannych latok, ktore telo pouziva na svoju obranu.
Okrem toho citricidal ma celkove sirsi zaber na rozne mozne sekundarne infekcie pri oslabeni tela sarlachom.
Exotoxin, ktory strep. p. produkuje sa da odmorit pouzivanim enzymatickeho cistenia a samozrejme dostatku vody
Dalsia vyhoda citricidalu je, ze ho pacient moze zobrat kedykolvek ma pocit, ze na neho nejaka choroba lezie, a to aj skor, nez lekari zistia, o aky problem sa jedna. Lebo citricidal nie je liek s moznymi skodlivymi postrannymi ucinkami, ale potravinovy doplnok, schvaleny FDA ako neskodny, na volny predaj a na pouzitie kedykolvek.

doktor999

je to ľudovo povedaná obyčajná angína s vyrážkou, a vtedy sa tomu hovorí šarlach. Vyvoláva to streptokok, tak ako normálnu angínu.10 dní penicilín a je po šarlachu. aljoska vlastne všetko odpovedala.

aljoska

šarlach je infekčné ochorenie,ktoré sa prejavuje drobným výsypom po tele.Može byť sprevádzaný angínou s vysokoými horúčkami.Lieči sa antibiotikami,charakteristické je,že po odoznení choroby sa šupe koža na dlaniach a nohách.Moji obidvaja synovia ho prekonali.Najhoršie boli asi tie vyrážky,lebo svrbia.Nemusíš sa báť,antibiotikami sa to zvládne raz-dva.