Mám vidiny...

Príspevok v téme: Mám vidiny...
antigona

V poslednej dobe som zažila obrovské psychické preťaženie na môj vek(16). Večer keď zaspávam počujem zvuky, akoby z rádia, naozaj som všetko preskúmala z nikade to nejde, bojím sa že je to v mojej hlave, je to v určityýh intervaloch, prestane a potom sa to zas spustí. Myslíte že možem mať halucinácie?:( Lebo ja si neviem rady

narciszlty

Magy, az na to, ze film zdaleka nezodpoveda realite, precitaj si zivotopis Johna Nasha-realny zivotopis-a uvidis, ze realita bola ovela krutejsia a trpkejsia ako spominany vysoko korigovany film. V podstate to bol film len velmi zlahka inspirovany skutocnou osobou.

Magy

julia - mozno ma napadla blbost, ale za pokus to snad stoji. videla si film cista dusa?
ak nie, doporucujem, je to podla skutocnej osoby a skutocnych problemov, ktore dotycny clovek mal. tiez videl ludi, ktori v skutocnosti neexistovali. lieky zaberali, ale mali ine vazne vedlajsie efekty, kvoli ktorym ich vysadil a problem sa vratil. napokon sa mu problem podarilo vyriesit aj bez liekov. ako? pozri si film, mozno to stoji za pokus. ak to dokazal jeden clovek, preco by to nemohol dokazat iny? teda ty. ;)

J111

Hej duchovia, akurat, ze ja tych svojich uz aj liecim:DDD
Ak si pretazila psychiku, tak sa v tebe mozno spustilo nejake psychoticke ochorenie. Hlasy pocujem obcas aj ja, ale ked sa mi to stalo, to, co tebe, tak to bolo brutalne intenzivne. Je to podobne. Zial treba lieky.

julia :)

ahojte ... mam taky zvlastny problem
mam 14 rokov a vidim stale jedneho muza ktory realne neegzistuje ... hovori mi aby som si ublizila , zatial som nic nespravila ale uz som nevladala a tak som to povedala rodicom.nepovedala som im na rovinu vsetko najprv som povedala ze sa bojim a neskor som povedala ze vidm ziavnie . ale stale neviem ci je to realne ako tym myslim ducha alebo ci je to psyhcicka porucha ktora sa odohrava v mojej hlave . rodicia ma zobrali stym na psychiatriu a beriem na to lieky este len piaty den ale neucinkuju este ho stale vidim a leziemi to uz na nervy :(

Lulu2011

Lenka najviac uzkostnych poruch sa prejavuje medzi 3-5 hodinou rannou, ci si myslis, ze duch pozrie na hodinky, aby bol v rovnaky cas pri tvojej posteli?