Mám vidiny...

Príspevok v téme: Mám vidiny...
antigona

V poslednej dobe som zažila obrovské psychické preťaženie na môj vek(16). Večer keď zaspávam počujem zvuky, akoby z rádia, naozaj som všetko preskúmala z nikade to nejde, bojím sa že je to v mojej hlave, je to v určityýh intervaloch, prestane a potom sa to zas spustí. Myslíte že možem mať halucinácie?:( Lebo ja si neviem rady

jajka001_

pusti si vecer radio a nemysli na to. ked si prilis vsimas veci a zapajas fantaziu vidis a pocujes aj veci ktoru su naozaj len v tvojej hlave.
u nas zase kedysi bolo stale pocut cosi ako pisanie na stroji. v pravidelnych intervaloch. doteraz neviem, co to bolo :) nevie niekto?

jajka001_

ked je to len vecer ked zaspavas, tak to moze byt od susedov. v noci je take ticho, ze pocujes aj vzdialene, tiche zvuky

alzbee

Mojho dedka znamy stale pocul hlasy...uz si myslel, ze mu nacisto preskocilo. A nakoniec mu zistili, ze na zubnu plombu (neviem, aky druh plomby to bol) chyta radio a zato tie zvuky:)) aj taketo pripady sa deju :)))

tma

antigona, skus o tom povedat rodicom, napriklad mamine, popripade ju skus poprosit nech je pri tebe ked zaspavas...viem ze uz nie si dieta, ale mozno spolu pridete na to, odkial tie zvuky vychadzaju. Ja sa napriklad od malicka velmi bojim tmy a tiez sa obcas lakam roznych zvukov, no zatial vzdy sa mi podarilo najst racionalnu pricinu...neboj, myslim ze si ok...:)

antigona

mala som frajera on je psychicky narušený, odkedy som ho nechala stále mi pise a vola, vyhráža sa mi, za posledne 2tyzdne mam vyse 1000prijatých sprav. Je to niečo nejasné ako rádio, v angličtine ale nerozumiem poriadne. Počujem to nejakých 10sekúnd a zrazu to prestane a po minúte zas, neviem si to vysvetliť

jajjaa

Ahoj antigona. Co myslis tym velkym psychickym vypatim? A nemozu tie zvuky ijst od susedov? (mozno trochu blba otazka ked pises, ze si vsetko preskumala:). Ake su to zvuky, pocujes nieco konkretne-slova, vety?