Voda v uchu

faifoo

Možem poradit len jedno a to funguje najprv sa mi nechcelo verit ale šlo to .....vodu v uchu som mal 1 den skusal som ju dastat von všetkymi moznimi sposobmi zadrazl som si nos zavrel usta a tlacil no nic chytil som si ten vybezok na uchu tlacil som si ho no nic potom ma napadla taka blbost bol som z nervami na konci ale pomolo neveril som tomu.....postavil som sa a asi 8 razi som sa as poi zem predklonil a uplne rychôo cistil so taky divny tlak v hlave a zrazu voda s ucha vitiekla ...neviril som vlastnym usiam :) :) vyskusahte :)

neštastie

Mne sa stalo ze som sa kúpal v bazéne a zrazu mi zaľahlo v uchu . Skúšal som paličkou ale nič , rôzne iné finty ale nič nepomáhalo . Tak som si dal kvapky do ucha značky AUDITURA. Hneť mi pomohli aj známym co mi vraveli .

PodSem

Nazdar, mal som taký istý problém ako Vy... Bol som sa kúpať, zašla mi voda do ucha a keď som si ju chcel \\\"vysušiť\\\" s vatovou tyčinkou tak bolo ešte horšie. Kámoška mi poradila perfektnú radu. Tam ako máte ten maličký výbežok na uchu,s ktorým si viete zatvoriť prístup do ucha... Tak tento výbežok si stláčajte asi 15 sekúnd ale strašne rýchlo a bez prestávky. Viem, znie to čudne ale u mňa to pomohlo hneď na prvý raz. Stačí 10-15 sekúnd a počujete :)

Jefitto

Voda v uchu vyschne, neviem čo z toho robíte takú vedu... iba ak by to nebola tak celkom voda. Chlorovane sračky vo vode môžu narobiť šarapaty... A preto sa chodím kúpať do potoka, ktorý síce je plný prvokov a iných organizmov, ale vždy lepšie jak intoxikácia halogenmi na plavarni...

Voda v uchu

Pred 2 dňami sa mi do ucha dostala voda a nemôžem ju dostať von z ucha skusal som aj skakanie na nohe z naklkonenou vodou ale nejde furt von co mám robiť Prosim poradte.

xxxxxxxxxxxx

boli ma ucho... urob si vyplach doma s takou velkou striekackou tak ako to robia aj u doktora. Da sa kupit mozno aj v lekarni alebo v tych zdrav. pomockach. mne sa tiez stalo ze som si celkom zapchala usi tymi tycinkami ked som si cistila a nepocula som skoro vobec na ucho tak som si urobila prestrek sama za par minut som mala sluch v poriadku :D bratovi tiez pri cisteni ostala vata hlboko v uchu a ked sa ju snazil vybrat tak este viacej zatlacil a ten prestrek pmohol...

Boli Ma Ucho

caute....mne sa stala taka vec ze mne sa nedostala voda do ucha ale ked som si cistil ucho vatovou palickou tak som si do zadu kdesi zatlacil ten odpad a teras to nemozem vybrat nijako von a bojim sa ist k doktorovi :(( poradte mi prosim prosiiiim

Didush-kaa

Ahojte no ja som dnes bola u usneho s tym ze slabsiee pocujem a ona mi povedala ze mam v uchu vodu a ze mi to musia vybrat inac ohluchnem :( a ja som sa jej spytala ze to ako vyberaju a ona mi povedala ze mi tam pichne inekciu a s tym mi tu vodu vyberie :( no velmi sa bojim a neviem co mam robit ci to bude boliet ci nie prosííím poradte mi :(( Dakujem ...

peto12

Tak poviem vám...Ak to necháte tak vodu v uchu tak je tam viac možností začne to svrbyvým pocitom s lahšiou bolesťou pokračuje to zalahnutie v uchu a nastupuje striedavá silá bolesť... potom ten pocit sa nedá vydržať a idete k doktorke..pri troche šťastia vás ta špina vezme hneď..ale keďže doktorky su velmi príjemné tak ja som tam čakal ako debil 4hodiny potom mi zobrala len posraný výter..povedala mi že mi to spraví až keď prídu výsledky, dala mi síce kvapky ale to som si nemusel ani dávať lebo to nepomáhalo...prišli výsledky- mal som tam niakeho satrencio....niaky najhorší ušný bacil..tá truba mi pichla umrtvujúcu inekciu..umrtvilo to tak bačov gvint... prepichla mi to 6 ihlami no to bola sranda vám poviem začala mi to vysávať trvalo to tak 5-6minút potom zobrala niaky prístroj a začala mi tlakovať hlavu..v hlave som mal taký tlak že keby idete na dno oceána tak je to úplne v pohode...a konečný verdikt- 2 kvapky na predpis jedny stáli 17e a druhé 6e nemohol som sa kúpať 2týždne samozrejme že prázdniny...Bacila som sa vďaka bohu zbavil....Prešiel rok a mám to zase..komu sa to stane vela šťastia prajem

Adam11

Ja som to už podstúpil a poviem Vám ako to je: 1. najprv Vám to umŕtvia injekciu. Nepichne Vám ju do ucha ale vedľa ucha. Potom vezme nejaký lievik to on nazval tak. Okolo bubienka Vám to prepichne a dá Vám tam odsávačku.Približne 2-3 minúty sa to odsáva. Nebudem Vám klamať to úmŕtvovanie dosť bolí. To odsávanie tiež dosť. Keď to doodsáva tak Vám trubičku vyberie a dá Vám do ucha trochu vaty.
AK MATE NEJAKE OTAZKY TAK MI NAPISTE NA EMAILY: bielcikadam@gmail.com
adambielcik@azet.sk
RAD VAM PORADIM
MAM 11 ROKOV