Dokazem to!

Príspevok v téme: Dokazem to!
bara017

Ahojte.. prvykrat si zakladam vlastnu temu. Mam 21 rokov, 169cm a 66kg. Uz rok a pol pravidelne cvicim 5 krat do tyzdna. Zacala som aerobikom, potom posilovanim+plavanie+tanec, pravidelne cvicim na orbitreku a asi pol roka beham von:) Na mojej postave to vidno, je pevna:) ale mam taky problem, ze vela papam, proste mi chuti. Jem sice zdravo ale velke porcie a vela ovocia. Ranajky mam naozaj vydatne az moc mozno niekedy:) Potrebujem sa konecne zatat a zacat menej jest, pretoze chcem sa zmensit trosku. Nechcem stratit svalstvo, len nechcem byt taka hruba. Rozmyslam ze vypustim maso zo stravy, budem jest iba rybu aj to tak raz za dva tyzdne a hlavne sladke(kolace, keksiky). Mate niekto podobny problem, alebo viete nejak poradit ako na to. Dakujem vopred
A inak po piatej nejedavam, mam s tym dobru skusenost.. schudla som z pasa dost odkedy nejem po piatej

sindy12

Nejest po 5 + brusaky a vela chodze je to naj co moze byt aspon v mojom pripade... Hlavne kvoli tomu ze som nejedavala po 5 som v priebehu mesiaca aj nieco zhodila 6 kg + dalsie 3 isli dole casom same.. Takze toto mozem VRELO odporucit kazdemu.. A nepribrala som ani gram spat.. uz je to vyse roka . teraz obcas zhresim aj po piatej :)

bara017

Zujky neboj z orbitreku nezhrubnes viac, ja ho mam od Vianoc pravidelne na nom cvicim a podarilo sa mi zmensit sa o dve velkosti zo 42 som presla 38:) takze odporucam. Treba sa poriadne vypotit. Lytka vobec nehrubnu len sa nohy pekne formuju.
Inak dakujem za podporu aj ja tebe drzim palce hadam to zvladneme a budeme mat vysnivane postavy:)

Zuzula11: dakujem za rady, este zvazim to s tym vylucenim masa zo stravy. Ved aj tak si myslim ze by mi to chybalo. Ale urcite ho nechcem konzumovat pravidelne kazdy tyzden. Teraz v teple mi to aj tak nejak nechuti, davam prednost lahsim jedlam.

Rozhodla som sa ze si budem pisat kazdy den co som zjedla. Rozmyslala som aj o tom ze zacnem konecne ratat kalorie ale nejak sa mi s tym nechce zaoberat, radsej to asi necham na instinkt.

zujky

zuzulka a ohladom orbitreku poradit nevies ? Je vhodny na chudnutie? Ja mam 158 cm a 54 kg... som taka hruska:-/ nepodarena. Bojim sa,ze na nom len naberiem do lytok... miesto zostihlenia.. . Dakujem ti !

zuzula11

Lyzicka, a preco by mali byt? Keby si zjedla pat baleni denne, tak ano ... Ja mam skusenost, ze ked som zacala pocuvat svoje telo a dala som mu, co si ziadalo - aj ked to bola zmrzlina ci cokolada - a jedine, na co som si davala pozor, boli porcie (nie cela studentska pecat, ale 4 kocky), tak som zacala chudnut. Naozaj, chudnute je vecou psychiky ...

zuzula11

Bara, zena nema gen na to, aby mala telo ako kulturisti, takze z masa ti urcite bicepsy nenarastu ... kedysi som robila fitness a viem ti s urcitostou povedat, ze pokial vylucis bielkoviny, svalstvo stratis! Ak chces vylucit maso, musis si nastavit vegetariansku stravu plnu bielkovin - najma strukoviny - inac o svoju pevnost prides. A dalsia vec - pokial chodis do posilky vecer a potom nic nezjes, nemas z coho doplnit energiu. Po svalovom cviceni by si mala zjest kombinaciu bielkovin a zeleniny. Nechcem ti tu pisat konkretny jedalnicek...ale jedna vlastna skusenost: cim viac som cvicila, tym viac som jedla - proste telo si pyta svoje. A ked mu nedas, co potrebuje, nastupi zrava nalada. Sladkosti urcite vynechaj, a mozno aj menej sacharidov, ale nezostan len na salatikoch a ovoci. Schudnes, ale uz nebudes mat ako si pisala "stihlu vysportovanu postavu".Najlepsie by bolo spytat sa niekde vo fitku, ci by ti nevedeli zostavit jedalnicek ... a najma, ak chces vylucit maso ...

lyzicka

baby, myslite si, ze kakaove rezy su velky hriech, ked chcem schudnut? ked ja ich mam tak rada... ale zjem len asi jedny za tyzden... :-D

zujky

ahoj Bary:-).Velmi ti fandim,mozno aj preto,ze ja som taka ista.. .
Co na tom, ze cvicim na orbitreku jak blazon..mokra ako mys... ked mi tak strasne chuti :-/.. .
Aj ja cvicim skor vecer.
Jasne, obmedzila som dost sladke.. vyprazane ... sladke bublinkove napoje.. . LEN TIE VELKE PORCIE :-(.
Chce to stiahnut zaludok :-P.

Drz sa ;-)

bara017

no nastastie cvicim vecer, takze po cviceni uz nejem.. ale v priebehu dna:) ok tak sladkosti vylucim, vyprazane nejem, to maso tiez(jem sice len morcacie a kuracie, kde tu hovadzinu, ale ja mam pocit ze aj z toho kuracie strasne naberam svalstvo a ja nechcem byt daky kulturista, chcem mat peknu stihlu postavu vysportovanu - to je moj ciel:)ale mliecnych vyrobkov ako je acidko, jogurty sa asi nedokazem vzdat. A skusim vyrovnat pomer ovocia a zeleniny. Na zaciatok by to hadam malo stacit a jest budem len 4x do dna, mensie porcie ako teraz hadam aj polovicne:)uz len sa motivovat

lyzicka

ale ved maso potrebujes, a mliecne vyrobky takisto. Lebo ak nebudes mat energiu, tak asi tazko budes vladat sportovat... samozrejme, len kuracie maso, ziadnu slaninu ani klobasu, to je jasne... :-)