Infekcia močových ciest (IMC) !

Príspevok v téme: Infekcia močových ciest (IMC) !
dendy272

Ahojte.Chcem poradiť všetkým ženám a slečnám ktoré majú časté infekcie moč. ciest nech idú k ZUBÁROVI!Ja som mávala tiež časté a opakované IMC.Trvalo to asi 2 roky,mávala som aj krv v moči.Urológ mi dával rôzne antibiotiká,ale nfekcie sa mi stále opakovali!Až raz na moju otázku,že z čoho to môžem mať povedal,že to môže byť aj zo zubov.Tak som išla k zubárovi,on mi urobil rontgen a našli mi na ďasne nález.Urobili mi resekciu ďasna a odvtedy mám pokoj.Už je tomu asi 5 rokov.Som šťastná! Tak vám držím palce a jedzte aj BRUSNICE(zavárané z potravín). Ahojte.Dendy z BA.

zirul

Vcera som bola u lekarky a povedala mi,ze mam plesne v moci...Nechcem brat antibiotika,co by mi zabralo???
Alebo to mozem mat z toho,ze beriem oreganovy olej?pretoze nemam ziadne problemy ako palenie a pod.
Ak niekto viete poradte mi...

RNG

Miniaturne zapalove loziska , hlavne v mrtvych zuboch, kde su vyplne az do korena(root canal)su velmi caste. Na tych miestach je s nervom vybrata aj cievka, takze to miesto je vlastne s prakticky ziadnou cirkulaciou krvi a obranou. Odtial sa rozne streptokoky a ine mikroby mozu sirit po celom tele dlhe roky.
Pri najmensom podozreni to mozno riesit iontoforezou striebra .
Mne to pomohlo uz viackrat.
Popis najdete na
-odkaz odstránený-