Výskum - Súmrak

Ema132

ja som nanho sla nahodne do kina, nevedela som ani na co idem..proste nic ine nedavali...aaa o par dni som nanho sla zas:D precitala som potom vsetky styri knizky:) sice nie som nejaka pubertiacka a ani ma nikdy takto filmy a ani knihy nedostavali..ale do twilightu som sa proste zamilovala... je to nadherny pribeh!:)

ewinka

velmi sa páči mne, mame a aj tetee , čítame už tretiu časť knihy, avsak sa tesime na druhu cast, kedy uz pojde v kinach :) neverila by som, ze ma to chyti, nikdy som na take nebola, ale... je to super, ovela lepsie ako Pan prstenov, ci ten Potter

happi:-)

aj ja som najprv citala knihy a potom som si pozrela film. Nenarocny, pohodovy, oddychovy:-) Keby som mala menej, urcite na tej sage ficim:-))

rita23

ja som najprv citala knihy, a preto som sa nasledne na to vybrala do kina zhliadnut aj film. Film je mozno 50% obsahu knihy, nehovoriac, ze je podany velmi jednoducho a malo zaujimavo. Napriek tomu som zvedava na dalsie filmove pokracovania, aby som to opat mohla s kniznou podobou porovnavat.

maurie

môj názor je, že tento film sa ani nedá kvalitne natočiť, keďže knižná predloha je predovšetkým plná citov, ktoré sa na filmové plátno v plnej miere preniesť nedajú, takže filmový fanúšik nemôže pochopiť o čom to vlastne je. Ak čítate knihu, autorka veľmi vierohodne opísala každý jeden pocit tej či onej postavy v každej možnej situácií a vy si to viete naplno vychutnať a predstaviť, rozumiete ako to myslela, kdežto herec určitým výrazom tváre nevie vyjadriť všetko to, čo mala autorka knihy na mysli. To je môj názor