Melónová diéta

gabča

Neviem presne aku drzis ty, ale ja som jedla cely den proste len melon ked som bola hladna aj 2 dn kludne a da sa za den schudnut v pohodke aj 3-4kg. cez leto je to naj, ale dyna cervena, nie melon zlty.. tie nemaju tolko vody... vyskusaj uvidis. ale pri tom nic ine nejedz a pi vodu a nesladene napoje. :DD

Silvika6

Ahoj, ja som skúšala melonovú diétu, je super hlavne v letnom období :) www.tabletky-na-chudnutie.sk . Na druhej strane je tu nevýhoda lebo hoci rýchlo schudneš cca nejaké 3 kg som schudla ja za 3 dni . ALe za pár dní to aj bolo naspäť. Ja by som to nazvala skôr očistou popr ked narýchlo potrebuješ niečo zhodiť :)

catrine

ahojte,drzala som melonovu dietu 1mesiac.podarilo sa mi schudnut 16kg.je velmi dobra,ale po mesiaci uz melon nechcem vidiet :) haha

tamarqaxx

Na detoxikáciu supér! A melóny milujem, takže smelo do toho, ja som sa odhodlala až po prečítaní viacero informácií napr. aj tu www.dietyachudnutie.sk

sisi55555

Je to hlupost ze to nabeeries s5 , ja ju drzievam a vzdy zhodim pekne dve kila za tri dni , a nikdy ich nenaberiem hned s5 mozno dlhodoobo ked sa prezieram , v zasade trojdnova dieta nie je dieta ale detox !!!! cize dámy ziadne jojoefekty ak budete drzat tuto dieto ocistu dané tri dni :) Jee urceena pre luudi ktoori potreebuju do plaviek zreduukovat
par kil , niee pre obeeznych ludii !

Fuky

je to asi takto:že si nedám 100%džús ked mám diétu,ale radšej čistú minerálku!
a ukáž jedného čo si kúpi červený melón a spapá len kôrku!..he

RNG

Zlty melon(cantalup) ma pomerne malo pouzitelnych sacharidov a hodne karotenoidov, takze je dobry na chudnutie.
Z cerveneho melonu je dobre jest najma tu tvrdu bielu duzinu, tam je obsah cukru prakticky nulovy, ale ma vela vlaknin a rozne antioxidanty