Bolesť bedrového kĺbu v mladom veku - čo robiť?

Príspevok v téme: Bolesť bedrového kĺbu v mladom veku - čo robiť?
zuzic

ahojte, mám 15r. a často pociťujem bolesť v okolí bedra, myslím že je to bedrový kĺb. keď som dlhšie na nohách tak ešte predtým ako pocítim celkovú bolesť z únavy ma začne boleť ten kĺb. dosť ma to obmedzuje pri športe napr. keď sa idem korčulovať tak o polhodinu ma začne bolieť aj keď celkovú únavu necítim a potom menej vydržím. no v poslednom čase je to už aj pri chôdzi napr. keď idem do obchodu tak o chvíľu musím krívať. moja babka mala s tým veľké problémy tak sa trochu bojím. neviete mi poradiť čo s tým? ďakujem

RNG

Klby treba mazat(avokado, CMO) inac sa vydieraju. A pri prilisnej namahe sa poskodia, tak treba brat doplnky na regeneraciu/budovanie klbov a sliach.

Spominana proloterapia(tj provokovanie budovania sliach a klbovej hmoty napichavanim jemne drazdivych latok do tej oblasti, ako napr rybacie oleje alebo dokonca stabilizovane zdroje ozonu, pomaha znacne, ked sa prevadza spravne. Da sa dosiahnut az 40% spevnenie(zhrubnutie) sliach

to je jedno

Mam 18 rokov uz od 15 tich a strasne bolieva bedrov klb niekedy az tak ze sa nemozem ani postavit som vrcholovy sportovec 13 rokov moze to byt aj tym ?

mjanik

je to stará čínska medicína,kde sa napichávajú ihly do vopred zvolených bodov.U mladých je účinok veľmi rýchli