V posteli som ho nazvala inym menom

Príspevok v téme: V posteli som ho nazvala inym menom
Ema132

ludia poradte mi co robit:( citim sa strasne zle.. mam priatela uz viac ako dva roky, mame spolu uplne nadherny vztah..z celeho srdca ho milujem a na inych chlapov ani len nepomyslim a stala sa mi taka vec ze som mojho priatela v posteli nazvala menom mojho kamarata... s tym kamaratom sa poznam uz roky a nikdy sa mi nepacil, nikdy som ho nelubila, nikdy ma nepritahoval.. ja sa nechapem a moc ma boli, ze som ublizila mojmu priatelovi..je mi z toho zle..ako mu to mam vysvetlit ze vazne neviem preco to bolo, ze o ten kamarat ma vobec nepritahuje..? ako mu to povedat aby mi veril..? ako ho ziskat zase tak blizko ku mne ako bol predtym..?:(

Ema132

kebyze mi niekto povie, ze nieco take spravim tak sa len zasmejem, ze to nie je mozne lebo ja vidim len jeho, mojho priatela, kazdy kto ma pozna vie, ze by som prenho aj zomrela..sex s nim milujem tiez...preto to nechapem ani ja..

adka25

tiez mam priatela uz viac ako 2 roky ale neviem si predstavit ze by som ho nazvala v posteli inym menom. zda si mi to nemozne, pokial len teda si nemyslela na toho druheho chalana.

Ema132

cely den sme boli aj s tym kamaratom vonku a mali sme prenho potom niekam prist, aby sa mal ako dostat domov, ked nam to vyjde..dohodli sme sa ze zavola a povieme mu ci prideme al. nie a ked som povedala ze nie tak bol taky, ze nevie ako sa dostane domov teraz... tak som nad tym premyslala ci sa bude mat ako dostat domov... jedine z toho mi to vyplyva...inak to vazne nechapem