svieza lahka vona..pomozte mi s parfumom

Ninuliatko

Lichotinka pomoze ti, ked ti poviem, ze aj ja sa v tom stracam? Ja si vyberam len proste podla toho, co sa mi paci, co mi vonia v danej chvili ale je pravda, ze uz viackrat som vyhodila peniaze za nieco za co som nemusela:-/

anetta1000

problém je ten, že ten parfum zrejme nie je originál keď nevydrží, preto napríklad ja si parfumy objednávam od istého obdobia cez Notino, pri tom obchode mám istotu. Istotu, že mi príde všetko, čo som si objednala a hlavne v kvalite v akej má. Lebo to je pre mňa podstatné :)

lichotinka

to by som aj ja rada vedela ja napriklad ani neviem ako niektore dievcata vedia uz len podla vone, ci parfum je kvalitny, ci je taky ako ma byt ja sa v tom normalne stracam :/

zadorka

..lenze ked je problem v kvalite tak co mam robit?..
..aky parfum si mam kupit a kde aby mi vydrzal? aby som tieto problemy uz proste nikdy nejako nemusela riesit?..

anetta1000

sviežu ľahkú vôňu nie je až taký problém nájsť, ale presne toto je problém, čo riešite, aby aj vydržala, práve tá výdrž hovorí o kvalite, ja som mala pocit vždy, že som málo parfumu na seba dala a pritom problém bol inde ;)

tamirilka

...myslim si to iste...problem bude v kvalite parfumu...neviem z kade bezne nakupujes, ale si nenakupujes zrovna originaly...lebo tie vydrzia aj cely den...mnohokrat aj na druhy den rano este muz parfum na mne citi...

Julka266

Zadorka najskor by som povedala, ze v kvalite parfumu ako takeho, tam najskor bude nejaky problem, cize kvalita nebude taka aka by mala byt ako ocakavas.