svieza lahka vona..pomozte mi s parfumom

Julka266

Baby toto som ani ja nevedela, ale uz viem. Dobra vona, kvalitna vydrzi na tele dlho, cely den bez toho aby si mala pocit, ze uz na tebe nie je, budes ju citit stale. Ja napriklad som sa o tom presvedcila na vlastnej kozi, ked som mala viacero stretnuti jeden vikend s kamoskami aj so svokrou a najskor som bola s babami tie mi vonavku vychvalili ako krasne voniam a vecer este aj svokra a to som si ju dala rano mozno o 8 a vydrzala az do vecera :)

vyima

Po pravde?
Ani ja tomu nerozumiem a rada by som vedela ako sa v tomto zorientovat.
Aby som vedela, ktore vone su dobre kvalitne a ktore zase naopak nie.

zdenika

Trvá to, ale dá sa to. Ja teraz už cítim, že je rozdiel keď si kúpim parfum cez Notino alebo cez nejakú pofidérnu stránku, kde je to len ako nejaká alternatíva parfumu, že sa snaží voňať ako originál. To proste za istý čas, to ten nos vycíti.

patrisienka

Zdenika len to nejaky cas trva, kym sa nostek na toto nejako vycvici, kedysi som take parfumy vonala a myslela si ake su super, ze dovidenia :D Ale tak vsetko to chce asi cas aby sme sa naucili nejako aj oddelovat co je to dobre za co sa peniazky oplati dat a co nie je nejake trvacne a fajn ;)

zdenika

Vyskúšaš a budeš cítiť či sa ti parfum páči a či je kvalitný. Vidím to na sebe, tiež som nevedela aký je rozdiel, dnes už mám noštek na to vycvičený a viem, za čo sa peniažky oplatí dať a za čo zase naopak nie ;)

patrisienka

Julka nie je to narocne, len treba mat ocka na stopkach, teda ani nie tak ocka ako skor nos, cuch. Pretoze prave od toho aka je ta vona sa vies odrazit, ze co je to za parfum aky je, aj co sa tyka vone, ci je silny alebo lahsi a najma ako dlho vydrzi to o mnohom svedci

Julka266

Je narocne vidiet rozdiely medzi kvalitnym a originalnym parfumom a nejakou napodobeninou? Podla coho viem za co sa oplati davat peniaze a za co uz zase nie? Neviem stale si tieto veci nejako usporiadat v hlave, ze jak to je.

anlabela

Jezia sa mi chlpy ked vidim co sem davat. Niet nad kvalitny a originalny parfum. Ale tak asi nemate kvalitny parfum vyskusany ked sem taketo veci davate. Ja nemam dobre skusenosti s takymito napodobeninami.