je tu šanca?

Príspevok v téme: je tu šanca?
ja369

Ahojte, mám takú otázočku.... mali sme s priateľom pohl. styk.... minulý mesiac to bolo prvykrýt,a potom sme to ešte asi 3x opakovali ešte pred tým ako som mala dostať kramy.Neurobil sa však do mňa. Mám len pochybnosti, lebo mi mešká menštruácia a cítim sa zle.... Je to normálne??

ShaulaThalit

chodte do rici aj s takymito otazkami, boze, tak ked vies, kde mas dierku, mala by si vediet aj o rizikach a o tom, ako to funguje!!! alebo zacni brat HAK alebo sa daj sterilizovat, ale nepiste tu taketo sprostosti. kiez by existovala aj mimozemske oplodnenie! kiez by! amen

dianqaa

noo jak tak pozeram ja som na tom este horsie ... s priatelom mame vzdy nechraneny styk ale nespravi sa do mna ... ale teraz mi uz 10 dni meskaju kramy ... co si o tom mysliet? poradte pls

niekto

janek to je totalna somarina nechraneny styk ma PEARLOV INDEX 85% co znamena ze taka je sanca otehotnenia za rok ked sa nebudes chratnit vobec nicim

ja : ked si mala neplodne dni a mas pravidelny cyklus tak :
kalendarna metoda plodnych dni ma pearlov index 5-25% pricom 5 je idealne pouzivanie
prerusovana ma 4-27%
ked to das dokopi tak tie sance su mizive

ja sa chranim pharmatex + este nieco bud kondom alebo prerus prip.kalendarna metoda
a nemam stresi ked zliha jedno tak to pharmatex isti :o)

ja369

dikyyy :) povzbudivé :) ono na začiatku som aj s istotou vedela, že nič nemôže byť,ale tak čítam somariny po nete, sama sa stresujem ta to tak :) ale ďakujem za odpovede :)

alzbee

janekMY33: a to mas odkial prosim ta take cisla?! ze v 98% dojde k tehotenstvu, aj ked sa do nej neurobi? vies, kolko zien by bolo tehotnych? netaraj hluposti a nestras to dievca...
ja369: az vam s partnerom nepraskol kondom, tak sa nemas absolutne coho bat. Prvy sex je zasah do tela, cize kludne ti moze aj z toho meskat, taktiez aj zo stresu...a samozrejme, ze ako naschval nepride, ked si ho tak velmi prajes:) uvar si caj z koprovych semiacok-ten vraj privolava menzes (osobne s tym nemam skusenosti)

Hatlabuda

No je dosť možné že to preto lebo to bolo pre teba prvý krát...Aj mne to vtedy meškalo a mala som stresy tak šup na gyndu a vyvolávačka a čo..prišla:-)
Tak držím palce...

janekMY33

no nechraneny pohlavny styk vedie k tehotenstvu na percenta 98% ano 2% nie a to aj v pripade ze sa do teba neurobi