Indol3C

RNG

nuz ked som si precital kopu literatury okolo ockovania lekarmi co ho kritizovali, zistil som, ze nam vyrobcovia vakcin nehovoria pravdu a vakciny obsahuju plno skodlivin. Aj ziskana imunita je casto pochybna. Taze sa tu nejedna vlastne o zdracie, ale o peniaze.
Ked zomrelo niekolko dievcat v Anglicku a Nemecku, kde vlada chcela znasilnit narod na nutene ockovanie, tak som si vytvoril jednoznacne mienku, ze probl;emy s virusami sa daju riesit ovela bezpecnejsie zvysovanim viralnej imunity branim potravinovych doplnkov , nez hromadami ockovani.
Ved keby nas chceli zaockovat proti vsetkym moznym bakteriam, virusom mykoplazmem, je ich tolko, ze by nas upichali k smrti.
Takze musime si nezavisle presetrit, ktore ockovania su uzitocne, a ktore nie.
A vyniest na svetlo skutocne skodlive a uzitocne ucinky ockovania a podla toho sa rozhodovat.
Samozrejme to musia posudzovat ludie, ktori nie su priamo zavisli financne od ziskov z vakcin, a to aj vcitane skorumpovanych vladnych zamestnancov, ktori maju "dohliadat" na nase zdravie.
Spoliehat sa celym svojim zivotom na rozhodnutia vladnych byrokratov je predsa len prinebezpecne.Alebo rozhodnutia z priemyslu, ktory ma s toho zisky a velky obrat.

swistica

RNG: preco si myslis ze ockovanie proti rakovine krcka maternice je nebezpecne???

ked mam alergiu na kapustu tak Indol3C asi nemozem jest, vsak?

ariely

ano pocula som ze pomaha, ja si ho idem objednat a dam vam vediet :-), na www.indol3c.sk maju nejaku akciu. V lekarni som si ho pytala a ma prist az zajtra, tak skusim cez web, mali by ho zaslat do 24 hodin a s nejakym medicinskym casopisom. No vsak uvidim. Vakcina sa mi tiez nezda zla, ale je to dost drahe.

RNG

Indol3C je slovensky vyrobok, vytazok z kapustovin s obsahom 150 mg I3C(aspon podla popisu, ktory je trosku nejasny...)
I3C sa ma pouzivat v davkach 400 az 600 mg denne (podla vyskumnikov, lekarov co s nim robili) a potlaca hladinu estrogenu a vyvoj rakovinnych buniek.
Ze by potlacal virusy HPV nie je nikde vo vyskumnej literature spomenute, tj je to zamerne rozsirovany mytus.
Tak isto je mytus, ze treba robit prestavky v jeho brani. Ze je ucinny v potlacani roznych rakovin je velmi mnohokrat potvrdene mnohymi zdrojmi.

Teda ako nastroj proti moznosti vyvoja rakovin zo zmien , ktore sposobuju rozne virusy hpv a ine mikroby na maternici a inde je vyborny. Samozrejme moze byt ucinny len vtedy ked ho beries.... A prestane byt ochrana proti rakovinam ked ho prestanes brat....
Inac ochranuje aj proti rakovine prs, ktora zabije vyse 10 x tolko zien ako rakovina krcka maternice.Len sa o tom nepise, lebo momentalne je modne tlacit drahu a nebezpecnu vakcinu proti hpv.

Ja osobne odporucam zvysovanie vseobecne viralnej imunity branim ucinnych potravinovych doplnkov, lebo s potlacenymi virusami v tele nenastanu ziadne poskodenia.
A virusov je hromada,mnohe mame v tele stale, nie vsetky su ani zname verejnosti, ale vsetky skodia, aj ked sa mnohokrat na vonok nijak neprejavuju.
Coraz viacej sa ich cinnost spaja s roznymi rakovinami.