uniká spermia aj počas prerušovanej ...?

Príspevok v téme: uniká spermia aj počas prerušovanej ...?
zuzana22

Spávam s partnerom 2roky bez ochrany s tým,že šme mali prerušovanú súlož a nie viac krát posebe.teraz už 3 mesiace dáva aj do mňa a stále som neostala tehotná,tak sa zamýšlam nad tým,že nie je asi niečo v poriadku, lebo tie 2 roky pred tým mohol mať únik a nič sa nestalo??mám navštíviť odborníka??? alebo čakať daľších 9 mesiacov???

zuana22

ďakujem všetkým kto mi pridal príspevok a pomohol mi. toto bola prvá téma s ktorou som chcela poradiť a ste super.budem rada ak mi niekto ešte prispeje nejakú tú skúsenosť

ivette

Akoze ludia, ja si uznam chybu, ale teraz si stojim za svojim. Odbornu literaturu nepotrebujem, moja sestra sa pokusala 5 rokov otehotniet, neviem, odkial mate to cislo 23%, to je smiesne. Odbornik a Rene, prepacte mi, ale ste skutocne na omyle. Moja kamaratka otehotnela v 17 po tretej prerusovanej sulozi a doktor ju pekne vysmial, ked sa mu pokusala vysvetlit, ze si "davali pozor". Takze pokojne sa na mne bavte, ale mam vela skusenosti. Odbornik, mas pravdu, ze ze vytekajuci ejakulat obsahuje minimum spermii - ale obsahuje a absolutne suhlasim aj
v tom, ze je to o psychike. Sestra sa tiez konecne uvolnila, ked zacali stavat doma, myslienky mala inde a otehotnela.
Rene, sorry, ale tie knihy by sa zisli skor Tebe, ked uz skusenosti nemozes nadobudnut poznaanim a praxou. Hough

rene

ivette co to pises za kraviny?Si uplne mimo .Nakup si o tejto teme odbornu literaturu.Ved ty vobec nemas ziadnu sajnu o tejto problematike...S chuti som sa na tebe zasmiala..

kuki

Spoľahlivosť antikoncepčných metód sa vyjadruje tzv. Pearlovým indexom, ktorý udáva počet prípadov otehotnenia pripadajúcich na 100 žien užívajúcich danú antikoncepčnú metódu v priebehu jedného roka

Hormonálna antikoncepcia 0,2
Spermicídne preparáty 2 – 10
Prezervatív 3 – 10
Vnútromaternicové teliesko 1 – 2
Pesar 2 – 15
Sterilizácia 0 – 0,5
Prerušovaná súlož 23
Kalendárna metóda neplodných dní 24
Metóda merania bazálnej teploty 24

odbornik

Tak to je pekna kravina,co tu ivette pise.Pri prerusovanej sulozi je uplne minimalna sanca otehotniet ,lebo ten vytekajuci ejakulat obsahuje mizerne percento spermii.Ak do roka neotehotnies potom treba ist k doktorovi.Po troch mesiacoch sa este nehovori,ze ste neplodni par.Vela robi aj psychika a umysel,ze ideme robit dietatko.Treba stale skusat....

zuzana22

Ďakujem ti za radu aj som si myslela,že nie je niečo v poriadku,ale dúfala som,že každý chlap je iní... teraz si´mi ivett dodala odvahu niečo s tým robiť

ivette

Boze moj! Toto je vysledok absentujucej sexualne vychovy
na skolach! Ano, SAMOZREJME, ze unikaju spermie aj pocas prerusovanej suloze. Unikaju stale. Ak je zdravy mala by si byt uz davno tehotna, pretoze prerusovana sulaz funguje ak antikoncepcia len v mizernych 3%. Je viac nez najvyssi cas ist doktorovi. A pokojne mu mozete povedat, ze ste spolu spavali dva roky bez ochrany... alebo ze ste mali prerusovanu suloz...je to to iste. A nepovie vam ani slovo na to, ze to "dava to Teba" uz tri mesiace a nic. Akurat sa pousmeje. On to "dava do Teba" uz cez dva roky.