Chcem byt herecka, ale...

Tamaritha

Istý čas som hrala divadlo, tancovala spoločenské tance ...
Vyžívam sa v hraní a stvárnovaní čohokoľvek, fotení a hlavne v písaní kníh a rôznych textov. Žijem pre umenie a rada by som sa venovala hereckej kariére. Kto mi poradí ako ďalej? Poprosím na mal Tarisa@centrum.sk .... ďakujem :o)

Tarisa

Istý čas som hrala divadlo, tancovala spoločenské tance ...
Vyžívam sa v hraní a stvárnovaní čohokoľvek, fotení a hlavne v písaní kníh a rôznych textov. Žijem pre umenie a rada by som sa venovala hereckej kariére. Kto mi poradí ako ďalej? Poprosím na mal Tarisa@centrum.sk .... ďakujem :o)

Tarisa

Istý čas som hrala divadlo, tancovala spoločenské tance ...
Vyžívam sa v hraní a stvárnovaní čohokoľvek, fotení a hlavne v písaní kníh a rôznych textov. Žijem pre umenie a rada by som sa venovala hereckej kariére. Kto mi poradí ako ďalej? Poprosím na mal Tarisa@centrum.sk .... ďakujem :o)

RRebecAA

Čaute .....prosim Vás chcela by som sa Vás opýtať ....mám 18 rokov takže už rozmýšlam že kam pôjdem na vysokú školu ...Viem len jedno chcem byť jednoznačne herečkou....lenže do teraz s tým nemám žiadne skúsenosti ...chodila som síce asi pred 5 rokmi do umeleckej školy ..ale tam som študovala spev....a po dvoch rokoch som skončila ...je pravda že ak by som chcela ísť študovať VŠMU potrebujem k tomu hrať na nejaký hudobný nástroj ..alebo také niečo?? prosím Vás píšte mi na môj mail RRebecAA145@azet.sk chcem sa o týchto veciach dozvediet viac ..prosím píšte ..

petaaaaa

no ludia bacha nie je to ako pisete mna prijali na herectvo ...a moje sksuenosti? skoro iadne len mam vela odvahy a niektori co mali milion sukromnych hodin nezobrali cize nehovorte do toho ked neviete.. zalezi od citlivosti ,vnijimavost ..herectvo sa neda naucit....

dobra vila

Inac, poviem ti este tolko nicolette na podporu, ze tieto umelecke vysky radi beru ludi, ktori ...ako to povedat...nemali az tak moc priamy styk s herectvom...
Napriklad...konzervatorium. 4 roky tam do nich fest a furt kazdy den hudu, co ako zahrat, naco dat pozor atd a potom si ich vysky uz nevedia "vyformovat" dobre - podla seba. Preto maju radi ludi, ktori maju talent a ktorych vedia este dobre "ohybat". Dufam, ze mi rozumies :-P. Je to tak.

Endana - neviem, ci VSMU a Akademia umeni je rovnaka, nemysela som to na uroven, ale podobna som povedala iba preto, lebo viem, ze sa im lisia niektore odbory, tolko :).

endana

Na herectvo sa hlasi strasne vela ludi. Na VSMU, ale i na tu ( ako povedala Dobra vila podobnu- Akademiu umeni v BB a je nie podobna, ale urovnou ta ista, len v inom meste. Ako mas pravnicku v Ba i v BB. Rozdiel je len v meste. Najlepsie by bolo, aby si chodila k nejakemu hercovi na pripravu. Vacsina ludi kt. sa na tento odbor dostanu maju za sebou aj niekolkorocnu pripravu u profesionalnych hercov (sukr. hodiny), Konzervatorium alebo vyrazny talent, aby sa dostali len tak, bez nejakej vacsej pripravy. A to plati pre obidve skoly. Pre velky zaujem a malo prijatych, ale i pre perspektivu zamestnania by som ti radila dat si prihlasku aj na ekonomiu. Ak ta zoberu na obidve, mas cas si vybrat.