Prva menstruacia

ivka33

ahoj , to som zase ja...pokial viem, tak ak by ti praskla cysta tak by ta silno zabolelo v bruchu ale nekrvacala by si..to mas len prvy menzes , ten sa tak prejavuje, aj ja som tak stresovala ked som mala tolko ako ty(budem mat 21)...a podla mna si dost mlada na to aby si uz mala cysty, takze sa neboj...dufam ze som ta aspon trochu ukludnila...a este taka otazocka...preco sa neporadis s maminou??ja s mamou o vsetkom hovorim, sice v tvojom veku mi to bolo dost trapne:)ale prezila som...

cica

MOHOL BY MI NIEKTO POVEDAT,AKE SU PRIZNAKY PRASKNUTIA CYSTY NA VAJECNIKU,AKEJ FARBY JE KRV,KOLKO SA KRVACA A AKE MNOZSTVO DAKUJEM VOPRED....HADAM SA NAJDE NEJAKA DOBRA DUSA,KTORA MI POMOZE NEVIEM CI MAM KRAMY,ALEBO NEJAKU CYSTU PRASKNUTU,ALEBO TAK... :-(

cica

MAM ESTE JEDEN PROBLEM TENTO PONDELOK SOM TO DOSTALA BOLO TO SLABE ALE BOLO,VCERA SOM NEMALA NIC IBA TAKY SLABUNKY VYTOK A TERAZ MAM ZAS TAKE MENSIE KRAMY!!JE TO NORMALNE???HELPPPPPPPPP

nigga

to je v poho :-) aj my sme mali sladkych ,,13" :-)))he... rozpravam akoby som mala 30 :DD ja mam 16 a mavam dost silne.. Najtazsie je to v skole. Ale chcem zacat sa tamponmi.KEd sa viac osmelim :_DD Kazde babske telo je original a reaguje odlisne :_ˇ)

cica

OK JA SA NA NE NETESIM ANI NECHCEM MAT TAKE SILNE ALE ZDA SA MI TO DIVNE....ALE DAKUJEM VAM VSETKYM POMOHLI STE MI :-)

ivka33

aj ten vytok je podla mna normalny...a toto je forum..kde su bezni ludia..ak chces rady od odbornika tak skus napisat do poradny co je vedla fora...alebo skus zajst za gynekologom on Ti poradi, ak si myslis ze je to take hrozne....ale ja mam tiez napr. prve tri dni menzes a potom este aspon 2-3 dni mam taky vytok...aj s krvou ....to je uz len ten zvysok, fakt sa neboj...a radsej tie kramy skoro necakaj, lebo ja som sa ich tiez nevedela dockat, a teraz ich mam uz plne zuby:))

nigga

neboj je to v pohode :) pri prvej menstruacii nemusis hned litre krvacat...
Raz som citala ze jedna baba to dostala 1. s podobnymi priznakmi ako ty a potom mesiace nic. vzdy je to ine. a neboj este budes prosit aby si ich mala take slabe :D
vela stastia :_)

cica

CO STE VSETKY VYMRELI???PROSIIIIIIM POMOZTE MI S TYM A ODBORNIK BY MI NEMOHOL POMOCT??VED NA CELOM FORE SOM ESTE ANI RAZ NEVIDELA,ZE BY NIEKOMU PORADIL!!!!!TAK NACO TU POTOM JE???